Aktualności

Listy do M.5: Czy to prawda, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Odpowiada Agnieszka Dygant!

Aktualności

Listy do M.5: Agnieszka Dygant

Podczas oficjalnej premiery Listów do M.5 porozmawialiśmy z Agnieszką Dygant i zadaliśmy pytanie, które znamy wszyscy. Posłuchajcie, co odpowiedziała aktorka!

Jeśli jeszcze nie czujecie gwiazdkowego klimatu, zachęcamy aby wspólnie z bliskimi wybrać się na Listy do M.5! Film można zobaczyć już w kinach! Piata część kultowej serii z pewnością dostarczy Wam wielu pozytywnych emocji, nie raz rozbawi i sprawi, że miło spędzicie czas! 

Listy do M. 5 - o czym jest film?

Szczepan i Karina uwikłają się w bitwę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. A przy okazji, na własnej skórze, sprawdzą czy „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”. Nie zawsze kryształowy Mel stanie na drodze innego, niekoniecznie „świętego” Mikołaja, a wydarzenia z jego udziałem staną się medialną sensacją. Natomiast słabo znoszący samotność Wojciech, całkiem przypadkowo, pozna sympatycznego wigilijnego oszusta. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. „Listy do M. 5” skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość, które, szczególnie teraz, są najważniejsze.

Listy do M. 5 - twórcy

Gatunek: komedia romantyczna, film świąteczny

Produkcja: Polska 2022

Reżyseria: Łukasz Jaworski

Scenariusz: Marcin BaczyńskiMariusz Kuczewski

Zdjęcia: Marian Prokop PSC

Producent: Tomasz Blachnicki

Scenografia: Wojciech Żogała

Muzyka: Łukasz Targosz

Kostiumy: Katarzyna Baran

Charakteryzacja: Jolanta Madejska - Witek

Montaż: Jarosław Barzan PSM

Kierownik produkcji: Przemysław Malec

Obsada: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Janusz Chabior, Jan Peszek, Aleksandra Popławska, Maria Dębska, Mateusz Banasiuk, Marianna Zydek, Bartłomiej Kotschedoff

Dystrybucja: Kino Świat