Aktualności

Kontrola: Making of z planu 4. sezonu. Czym naprawdę jest miłość?

Aktualności

Kontrola: Making of z planu 4. sezonu

Premiera 4. sezonu "Kontroli" w serwisie Player.pl już 1 czerwca. Zobacz making of z planu!

"Kontrola" - 4. sezon w player.pl

"Kontrola" to historia o miłości Natalii i Majki, która podbiła serca widzów. W rolach głównych Adrianna Chlebicka i Ewelina Pankowska. Autorką i reżyserką jest Natasza Parzymies, serial powstał jako etiuda szkolna. Zdobył miliony odsłon na świecie, stał się międzynarodowym hitem. Kolejne trzy sezony wyprodukowano we współpracy z Player Original.

"Kontrola" - oglądaj w Playerze >

Kontrola: Zwiastun 4. sezonu serialu
Kontrola: Zwiastun 4. sezonu serialu

"Kontrola 4" - fabuła

W czwartym sezonie dziewczyny bardzo dorastają, zmieniają się. Jedna i druga zdaje sobie sprawę, że miłość to coś więcej niż bycie z drugą osobą - powiedziała Natasza Parzymies.

Majka (Ewelina Pankowska) i Natalia (Ada Chlebicka) spotkają się po dłuższej przerwie. Ich życie zmieniło się od czasu burzliwego rozstania. Majka jest mamą półtorarocznej Hani. Natalia ma dziewczynę - Sylwię (Agata Różycka). Drogi byłych partnerek się rozeszły, ale silne uczucie, które je połączyło, przypomina o sobie.

"Kontrola 4" - premiera

Czwarty sezon serialu "Kontrola" w player.pl już 1 czerwca. W dniu premiery do serwisu trafi od razu wszystkie sześć odcinków. Również tego dnia wszystkie cztery sezony "Kontroli" zasilą bibliotekę discovery+, będąc pierwszym polskim serialem dostępnym w ofercie zagranicznej platformy.

Także od 1 czerwca w TVN będą emitowane odcinki pierwszego, drugiego i trzeciego sezonu "Kontroli". Oglądaj w środy o godz. 23.10.

Oglądaj serial Kontrola w TVN
Oglądaj serial Kontrola w TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN