Aktualności

Hotel Paradise 6 - odcinek 14

Aktualności
Hotel Paradise 6 - odcinek 13
Hotel Paradise 6 - odcinek 13

Po teście przygotowanym przez Klaudię w hotelu, szykują się kolejne roszady. Kto z kim wyrazi chęć stworzenia nowej pary, a kto zostanie skazany na los singla? Dwie świeżo upieczone pary będą mogły skorzystać z uroków romantycznych randek. Kto najlepiej wykorzysta chwile tylko we dwoje?

Pandora prawdę Ci powie! Na czym stoją Monika i Adam? Jej sympatia do niego przygasała ostatnio z każdym dniem. Czy Monika liczy jeszcze na lepsze chwile? Lawina niewygodnych pytań spłynie na Hanię. Jak poradzi sobie z odpowiedziami i z jakiego zachowania będzie musiała tłumaczyć się reszcie grupy? Z którą z dziewczyn Piotr mógłby jeszcze stworzyć parę? Czy odpowiedź w pełni usatysfakcjonuje Szahirę? Kogo z hotelu pozbyłaby się Hania przy najbliższej okazji? Czy wskazanie konkretnej osoby wzbudzi w kimś podejrzenia?

Anastazja nie będzie kryła tęsknoty za Igorem. Na kogo będzie mogła liczyć w trudnych chwilach? Ewelina, po swoim wyznaniu, poczuje się jak zagrożenie dla jednej z par. Co takiego postanowiła wyjawić?

Aktualności