Aktualności

Chyłka: Najlepsze fragmenty finałowego odcinka 4. sezonu!

Aktualności

Chyłka ma poważne wątpliwości co do zakończonego procesu. Zobacz, co wydarzyło się w finałowym odcinku 4. sezonu Chyłki!

OGLĄDAJ SERIAL W PLAYER.PL >

Bez odpowiedzi pozostają pytania o tożsamość Fahada oraz powody jego powrotu do kraju. Prawnicy postanawiają również dowiedzieć się kto sabotował ich prace w trakcie trwania sprawy sądowej.

Niepokój budzi fakt, że Fahad znika po ostatniej rozprawie. Chyłka wywiera presję na Kormaku, by dowiedzieć się gdzie udał się jej klient. Wreszcie wpadają na pewien ślad.

Chyłka dowiaduje się, że szantażowany Kordian współpracował z wywiadem. Wszystko zostaje wytłumaczone, gdy prawniczka dowiaduje się, że... Fahad jest agentem! Jego celem było wskazanie grup terrorystycznych, dzięki czemu został udaremniony atak w Warszawie. Media jednak podtrzymały narrację, według której Fahad próbował dokonać zamachu. Jest to niefortunne dla Chyłki, która zaczyna cieszyć się złą sławą przez obronienie domniemanego terrorysty. W drodze do sądu kobieta zostaje pobita przez grupę mężczyzn.

Wieczorem Kordian dostaje paczkę zaadresowaną do Chyłki. W środku znajduje list i nagranie od... Langera! Mężczyzna przesłał krwawe nagranie, na którym torturuje, a następnie morduje przyjaciela ojca prawniczki, który skrzywdził ją w dzieciństwie.

Chyłka, sezon 4: Konfrontacja Chyłki i Kordiana!
Chyłka, sezon 4: Konfrontacja Chyłki i Kordiana!
wideo 2/7

ODWIEDŹ NASZEGO INSTAGRAMA >

OGLĄDAJ "CHYŁKĘ" W PLAYERZE!

ZOBACZ, CO WYDARZYŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:

Chyłka: mowa końcowa Chyłki. Prawniczka opiera się na przypuszczeniach. Czy mimo to wygra?
Chyłka: mowa końcowa Chyłki. Prawniczka opiera się na przypuszczeniach. Czy mimo to wygra?
wideo 2/5
Pozostałe wiadomości