Casting w Gdańsku: Niezwykłe stylizacje jurorów

Casting w Gdańsku: Niezwykłe stylizacje jurorów
Casting w Gdańsku: Niezwykłe stylizacje jurorów
Źródło: TVN / Cezary Piwowarski / Zoom
Podczas gdańskiego castingu do "Top Model" poza kandydatkami ogromne zainteresowanie wzbudzili jurorzy i ich... oryginalne stylizacje. Kto za tym stoi?

Ta edycja show będzie smacznym kąskiem dla znawców mody. Jurorzy pokażą się w świeżych, oryginalnych, a przede wszystkim bardzo modnych stylizacjach. - Chodziło nam o uwypuklenie dotychczasowego stylu jurorów - mówi stylistka Malwina Wędzikowska. - Zabieg ten ułatwi widzom zrozumienie jurorów, a także ich opinii.

Podczas pierwszego castingu uwagę mediów przykuła Karolina Korwin Piotrowska. Jurorka przeszła metamorfozę - w Gdańsku pojawiła się w oryginalnej, chłodnej stylizacji. - Wspólnie z Karoliną ustaliłyśmy zmiany w jej stylizacji. Pozorna nonszalancja, "arogancja modowa", są zgodne z jej zdecydowaną i asertywną postawą. Karolina to osoba, która doskonale wie, co robi i to należało podkreślić jej wizerunkiem - mówi Wędzikowska.Styl jurorki określany jest w świecie projektantów mody mianem over the fashion (ponad modą). Na jej wizerunek będą składały się projekty ponadczasowe: przyduże marynarki, za duże spodnie, t-shirty, tunikowe koszule. Wszystko oversize, czyli celowo za duże, z zastosowaniem niewielu kolorów. Chodzi o dekonstrukcję formy. - Karolina bardzo bała się bieli - zdradza Malwina Wędzikowska. - Powszechnie uważa się, że biel powiększa. To prawda, ale tylko wtedy, gdy opina sylwetkę. Gdy użyje się dekonstrukcyjnych, oversize’owych form, zapadek i pęknięć, efekt ten znika.Dwójka męskich jurorów - Dawid Woliński i Marcin Tyszka - to osoby związane ze światem mody. Jurorzy świetnie znają najnowsze kolekcje. Kaszmirowa marynarka Dawida (własnego projektu), w której projektant pojawił się na pierwszym castingu, to znak, że Woliński pójdzie w klasykę. - To będzie klasyka w najlepszym wydaniu i dobra lekcja stylu dla tych, którzy na klasyce właśnie się nie znają - mówi Malwina Wędzikowska.Styl Marcina to odwrotność stylu Dawida. Już na pierwszych zdjęciach widać, że podstawą jego stylizacji będzie ryzykowne łączenie kolorów. Wczoraj Marcin wystąpił w czerwono-różowym połączeniu autorstwa Jil Sander. - Jeśli chodzi o Marcina, to widzów programu czeka wielka niespodzianka! - zapowiada Malwina Wędzikowska. - Nie mogę zdradzać szczegółów. Po prostu oglądajcie program!.

Pozostaje zatem czekać i obserwować. Bądźcie z nami na bieżąco!

Opaleni i uśmiechnięci jurorzy w Gdańsku
Casting w Gdańsku
Casting w Gdańsku
Casting w Gdańsku
Casting w Gdańsku
+5
Zobacz galerię

Opaleni i uśmiechnięci jurorzy w Gdańsku

Źródło zdjęcia głównego: TVN / Cezary Piwowarski / Zoom

podziel się:

Pozostałe wiadomości