Aktualności

Wiktor Mrozik odpadł z Agent - Gwiazdy

Aktualności

Wiktor Mrozik odpadł z Agent - Gwiazdy

W 9. odcinku programu "Agent - Gwiazdy" gra w dalszym ciągu toczyła się na Lanzarote. Uczestnicy zmierzyli się z trzema wyzwaniami. Z programem pożegnał się Wiktor Mrozik. Na ile Agentowi udało się zniweczyć starania pozostałych i niezauważenie sabotować ich działania? Obejrzyjcie najlepsze fragmenty reality show.

Test wiedzy o Agencie. Uczestnicy przeciwko Wiktorowi
Test wiedzy o Agencie. Uczestnicy przeciwko Wiktorowi
wideo 2/6

Pierwsze zadanie odbyło się w podwodnym Museo Atlántico. Uczestnicy podzielili się na nurkujących i rysujących. Grupa rysujących miała pół minuty na zapamiętanie postaci ze zdjęcia i odwzorowanie ich na kartce papieru. Na podstawie rysunku nurkujący musieli odnaleźć i sfotografować rzeźby, które znajdowały się w muzeum na dnie Atlantyku. Michał Koterski i Wiktor Mrozik mogli popisać się umiejętnościami nurkowania. Porośnięte rafą koralową posągi nie były będą łatwe do rozpoznania.

Kolejna konkurencja pozwoliła uczestnikom po raz pierwszy w życiu zmierzyć się z… koparkami! Obsługując je, musieli wyłowić z wody piłki, a następnie trafić nimi do bramki. To jednak nie koniec atrakcji – Kinga Rusin zaskoczyła uczestników propozycją nie do odrzucenia. Musieli podać kwotę, za którą kupiliby dla siebie immunitet ze wspólnych pieniędzy. Viola Kołakowska wydała aż 20 tysięcy, czym zaskoczyła uczestników, którzy nie kryli swojego oburzenia z powodu jej rozrzutności.

W pięknym miasteczku Teguise uczestnicy zagrali w filmowe kalambury. Kasia Wołejnio wybrała tytuły filmów, które musieli pokazać i odgadnąć pozostali. Było bardzo wesoło.

Test wiedzy o Agencie tradycyjnie był ostatnim etapem reality show. Z programem pożegnał się Wiktor Mrozik, który udzielił najmniej poprawnych odpowiedzi.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości