Co działo się na planie "Skazanej"? Agata Kulesza opowiada w studio Dzień Dobry TVN

Agata Kulesza o serialu "Skazana" w Dzień Dobry TVN

Agata Kulesza gra Alicję Mazur w najnowszej produkcji oryginalnej Playera. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o swojej postaci i pracy na planie.

Agata Kulesza była gościem "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o swoim najnowszym projekcie, który właśnie zadebiutował w Playerze. Skazana” to historia na motywach książki Ewy Ornackiej „Skazane na potępienie”. Dodatkowo wiele z postaci przedstawionych w serialu inspirowanych jest prawdziwymi przestępczyniami, znanymi z pierwszych stron gazet.

Oglądaj serial "Skazana" w player.pl > > >

Skazana - o czym opowiada serial?
Alicja Mazur, sędzia Sądu Okręgowego to kobieta, która osiągnęła zawodowy sukces. Przyzwyczajona do życia na wysokim poziomie, szczęśliwie zakochana w idealnym mężczyźnie. Charyzmatyczna, bardzo inteligentna, ambitna i zawsze stojąca na straży prawa. Na pozór zna się na ludziach, potrafi szybko przejrzeć ich zamiary. Do czasu, gdy sama trafia do zakładu karnego dla kobiet, gdzie znajdzie się na samym dole więziennego układu pokarmowego. Czy przetrwa w nowej dla siebie rzeczywistości?

W więzieniu Alicja będzie musiała walczyć o sprawiedliwość i udowodnić swoją niewinność. Szybko przekona się, że cela to miejsce, które zmienia każdego. Ją również. Prawo, w które tak wierzyła, egzekwowała i któremu służyła, nagle zawodzi. Żeby przetrwać, będzie musiała przyjąć obowiązujące zasady gry.

Serial Skazana - obsada
Obok Agaty Kuleszy w serialu pojawią się także Michał Czernecki (Paweł Witkowski, mąż Alicji), Bartłomiej Topa (Piotr Serafin, przyjaciel Alicji), Martyna Byczkowska (Hania, córka Alicji), Aleksandra Adamska (Pati, więźniarka), Tomasz Schuchardt (kierownik penitencjarny), Marta Malikowska ("Kosa", więźniarka), Marta Ścisłowicz (Basia, lekarka w ambulatorium więziennym), Jan Jankowski (Bednarek, prawnik Pawła), Joanna Gonschorek ("Swieta", strażniczka), Maria Kania (Marika, więźniarka), Monika Dawidziuk ("Amfisa", więźniarka), Hanna Klepacka ("Campina", więźniarka) oraz Natalia Sikora (Szkudlarek, strażniczka).
Zobacz także:
Skazana: Dowiedz się więcej o serialu od samych aktorów!
Skazana: Dowiedz się więcej o serialu od samych aktorów!
Pozostałe wiadomości