Zakochani po uszy: Wiki i Kuba na tropie prawdy!

Zakochani po uszy
Zakochani po uszy
Po wieczorze w towarzystwie Wiki, Kuba zaczyna domyślać się co wydarzyło się na imprezie jubileuszowej kliniki. Czy sprawdzą się jego podejrzenia o narkotyku wypitym w drinku?
Zakochani po uszy
Zakochani po uszy

Zakochani po uszy

Wiki ma wyrzuty sumienia, że straciła świadomość i pocałowała Kubę. Jeszcze nie wie, jak bardzo pomogła Kubie w dojściu do prawdy o pamiętnej nocy.

Wiki i Kuba na tropie prawdy!

Asia i Piotr poznali się 10 lat temu jako nastolatkowie i zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia.On, syn cenionej profesor stomatologii, z dobrej krakowskiej rodziny, spędzał beztroskie wakacje nad jeziorem; ona, dziewczyna z Nowej Huty, dorabiała pracując w lokalnej karczmie. Rodzące się uczucie brutalnie przerwała dziewczyna Piotra, Sylwia, sprytna intrygantka, która już wtedy postanowiła, że Piotr zawsze będzie należał do niej i nikomu nie pozwoli go sobie odebrać. Za pomocą wyrafinowanej intrygi Sylwia doprowadziła do tego, że Asia została wyrzucona z pracy w karczmie w atmosferze skandalu,natomiast Piotr nigdy jej nie szukał, bo po wypadku na łódce stracił częściowo pamięć. Spędził sporo czasu w szpitalu, a później niewiele pamiętał z tamtych wakacji.

Oglądaj serial "Zakochani po uszy" o 19:30 w TVN7.Jeśli przegapisz emisję - nic się nie martw. Powtórkę możesz zobaczyć na platformie player.pl!

Znajdź nas na Facebook'u!

Obserwuj na instagramie!

podziel się:

Pozostałe wiadomości