Zakochani po uszy PRZED EMISJĄ W TV: Sylwia i Jacek znowu razem!

Sylwia i Jacek znowu razem!
Sylwii udało się znaleźć nową kryjówkę - w pubie spotkała Jacka! Okazuje się, że mężczyzna nadal szaleje na jej punkcie i chce pomóc jej uciec!
Zakochani po uszy
Zakochani po uszy

Zakochani po uszy

Trzeci sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja losów miłosnego trójkąta pomiędzy Asią, Piotrem i Tomkiem. Asia zdecyduje się pójść za głosem serca. Wraca z rejsu prosto do Piotra! Ich wspólne życie nie będzie jednak usłane różami, a na swojej drodze napotkają jeszcze wiele problemów. Sylwia zapłaci wysoką cenę za wszystkie swoje dotychczasowe czyny. Jednak nie powstrzyma jej to przed planowaniem kolejnych intryg.

W kamienicy pojawiają się nowe osoby! Sonia – młoda dziewczyna, która została mocno doświadczona przez życie. O jej zabiegają będą dwaj bracia – Tymon i Bartek. Młodszy z nich, Tymon, to pewny siebie przystojniak, który lubi udowadniać sobie oraz innym, że każda dziewczyna może być jego. Na razie nie ma sprecyzowanego pomysłu na życie. Bartek jest zupełnym przeciwieństwem Tymona. Młody mężczyzna chce rozwijać się zawodowo i dlatego przyjeżdża do Krakowa, aby podjąć pracę w klinice Piotra. Całą trójkę bohaterów połączą relacje, które dostarczą wielu emocji.

OGLĄDAJ OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU O 19:30 W TVN7

Powtórki i przedpremiery możesz zobaczyć na platformie player.pl!

Znajdź nas na Facebook'u!

Obserwuj na instagramie!

podziel się:

Pozostałe wiadomości