Zakochani po uszy PRZED EMISJĄ W TV: To nie jest córka Michała!

Zakochani po uszy
Zakochani po uszy PRZED EMISJĄ W TV: To nie jest córka Michała!
Michał przeczytał wspólnie z Hanią list od Sylwii, w którym napisano, że Michasia nie jest jego dzieckiem, a Sylwia nie chce mieć z nim nic wspólnego. Michał czuje ulgę i wyznaje Hance miłość.
Zakochani po uszy
Zakochani po uszy

Zakochani po uszy

Czwarty sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja miłosnych perypetii i życiowych zawirowań znanych z poprzednich serii bohaterów. W życiu Asi i Piotra szykuje się wiele zmian. Wszystko wskazuje na to, że do ich domu w końcu zawita szczęście i harmonia. Czy uda im się uniknąć problemów? A może nad ich związkiem znowu zawisną czarne chmury?

Wiele wydarzy się również w życiu Sylwii, która jak zwykle zaskoczy wszystkich swoimi decyzjami. Można powiedzieć, że na własne życzenie wywróci swój świat do góry nogami i będzie bardzo zaskoczona, jak bardzo ją to zmieni.

Widzowie zobaczą również jak potoczą się losy Soni, Tymona i Bartka, dla których poprzedni sezon zakończył się tragicznie. Sonia będzie musiała stanąć przed trudnym wyborem, który zaważy na losach wielu osób. Jak się zachowa i jakie to będzie miało konsekwencje dla jej najbliższych?

W serialu pojawią się nowe postaci, które wpłyną na losy dotychczasowych bohaterów. W życiu Bartka niespodziewanie pojawi się urocza i żywiołowa Hanka (Weronika Dzierżyńska), która jak nikt inny potrafi ściągać na siebie kłopoty, ale równocześnie być oddaną przyjaciółką. Poznamy również dwóch braci – Michała (Jędrzej Hycnar) i Antka (Michał Kurek), którzy zostali ciężko doświadczeni przez los. Michał jest znajomym Asi i rodziny Popielów. Jego kiepska sytuacja materialna zmusza go do podejmowania bardzo nietypowych prac.

Oglądaj od poniedziałku do czwartku o 19:30 w Siódemce!

ZOBACZ POWTÓRKI I PRAPREMIERY W PLAYER.PL!

Znajdź nas na Facebook'u!

Relację z planu nowego sezonu -> Obserwuj na instagramie!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?