Zakochani po uszy PRZED EMISJĄ W TV: Wiki i Marcin znowu pod jednym dachem!

Zakochani po uszy PRZED EMISJĄ W TV: Wiki i Marcin znowu pod jednym dachem!
Wiki tymczasem postanawia z powrotem wprowadzić się do męża. Jednak Marcin boi się, czy uda im się wszystko poukładać i znów nie popełnić błędów, które zniszczą ich małżeństwo. Dlatego proponuje żonie ustalenie nowych zasad ich wspólnego życia.
Zakochani po uszy
Zakochani po uszy

Zakochani po uszy

Czwarty sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja miłosnych perypetii i życiowych zawirowań znanych z poprzednich serii bohaterów. W życiu Asi i Piotra szykuje się wiele zmian. Wszystko wskazuje na to, że do ich domu w końcu zawita szczęście i harmonia. Czy uda im się uniknąć problemów? A może nad ich związkiem znowu zawisną czarne chmury?

Wiele wydarzy się również w życiu Sylwii, która jak zwykle zaskoczy wszystkich swoimi decyzjami. Można powiedzieć, że na własne życzenie wywróci swój świat do góry nogami i będzie bardzo zaskoczona, jak bardzo ją to zmieni.

Widzowie zobaczą również jak potoczą się losy Soni, Tymona i Bartka, dla których poprzedni sezon zakończył się tragicznie. Sonia będzie musiała stanąć przed trudnym wyborem, który zaważy na losach wielu osób. Jak się zachowa i jakie to będzie miało konsekwencje dla jej najbliższych?

W serialu pojawią się nowe postaci, które wpłyną na losy dotychczasowych bohaterów. W życiu Bartka niespodziewanie pojawi się urocza i żywiołowa Hanka (Weronika Dzierżyńska), która jak nikt inny potrafi ściągać na siebie kłopoty, ale równocześnie być oddaną przyjaciółką. Poznamy również dwóch braci – Michała (Jędrzej Hycnar) i Antka (Michał Kurek), którzy zostali ciężko doświadczeni przez los. Michał jest znajomym Asi i rodziny Popielów. Jego kiepska sytuacja materialna zmusza go do podejmowania bardzo nietypowych prac.

Oglądaj od poniedziałku do czwartku o 19:30 w Siódemce!

ZOBACZ POWTÓRKI I PRAPREMIERY W PLAYER.PL!

Znajdź nas na Facebook'u!

Relację z planu nowego sezonu -> Obserwuj na instagramie!

podziel się:

Pozostałe wiadomości