"Zakochani po uszy": Czy prokuratora postawi Asi zarzuty?

Pani Jola na komisariacie
Pani Jola podczas przesłuchania zeznaje, że była świadkiem zepchnięcia Sylwii ze schodów. Zobacz video!
Zakochani po uszy
Zakochani po uszy

Zakochani po uszy

Umowa, którą podpisali Asia z Marcinem okazuje się wyjątkowo niekorzystna. Gabinet weterynaryjny może zniknąć z kamienicy pani Joli.

Może was wyrzucić w każdej chwili

"Zakochani po uszy" to historia miłosna prosto z Krakowa. Asia i Piotr poznali się 10 lat temu jako nastolatkowie i zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia.On, syn cenionej profesor stomatologii, z dobrej krakowskiej rodziny, spędzał beztroskie wakacje nad jeziorem; ona, dziewczyna z Nowej Huty, dorabiała pracując w lokalnej karczmie. Rodzące się uczucie brutalnie przerwała dziewczyna Piotra, Sylwia, sprytna intrygantka, która już wtedy postanowiła, że Piotr zawsze będzie należał do niej i nikomu nie pozwoli go sobie odebrać. Za pomocą wyrafinowanej intrygi Sylwia doprowadziła do tego, że Asia została wyrzucona z pracy w karczmie w atmosferze skandalu,natomiast Piotr nigdy jej nie szukał, bo po wypadku na łódce stracił częściowo pamięć. Spędził sporo czasu w szpitalu, a później niewiele pamiętał z tamtych wakacji.

Oglądaj serial "Zakochani po uszy" o 18:30 w TVN.Jeśli przegapisz emisję - nic się nie martw. O godzinie 19:30 powtarzamy seans na TVN7.Powtórkę możesz również zobaczyć na platformie player.pl!

Znajdź nas na Facebook'u!

Obserwuj na instagramie!

podziel się:

Pozostałe wiadomości