Tajemnica zawodowa: Aktorzy o pracy na planie podczas pandemii!

Plan serialu "Tajemnica zawodowa"
Już 17 lutego na antenie TVN będziemy mogli zobaczyć nowy serial "Tajemnica zawodowa". Jak wyglądała praca na planie podczas pandemii? Co było trudno dla aktorów? Zobacz!

Anna Dereszowska opowiedziała Redaktorowi Dzień Dobry TVN, że powrót na plan był łagodny i radosny. Jedną rzecz, która przeszkadza w pracy, na którą uwagę zwróciła aktorka to niska temperatura na planach. Trzeba dogrzewać miejsca, w których kręcone są sceny do nowego serialu.

Magdalena Różczka na planie nowego serialu
Magdalena Różczka na planie nowego serialu
Źródło: TVN

Magdalena Różczka na planie nowego serialu

Magdalena Różczka powiedziała, że to wielka radość spotkać się z kolegami i koleżankami na planie po dość długiej przerwie. Izolacja z pewnością spowodowała, że aktorka jeszcze bardziej cieszy się z pracy. Z radością wita każdy dzień na planie.Andrzej Zieliński również ucieszył się z powrotu do pracy. Porównał swoja radość do dzieci, które po powrocie do szkół wpadają w ramiona swoich szkolnych przyjaciół. Jak sam stwierdził, podobnie było z nim, cieszył się jak dziecko.

Tamara Archiuch wraca na plan po kilku letniej przerwie. Jej fani z pewnością nie mogą się doczekać, by zobaczyć ją znowu na ekranie. Aktorka również nie kryje radości, że może pracować na planie serialu "Tajemnica zawodowa". Bardzo się cieszy, z jakimi aktorami przyszło jej spotkać się w pracy. Tęskniła za tym.Michał Zaremba podobnie jak jego koledzy i koleżanki cieszy się, że może popracować na planie, ale jak sam stwierdził, nie może narzekać, ponieważ cały czas miał pracę, ale wie, że w tej branży różnie bywa. Wielu jego kolegów i koleżanek nie miało tyle szczęścia, co on.Co wiemy o serialu "Tajemnica zawodowa"?Serial łączy w sobie świat medyczny ze światem prawniczym. Widzowie będą mieli szansę oglądać wydarzenia rozgrywające się zarówno na sali sądowej, jak i operacyjnej. Przypadki medyczne inspirowane autentycznymi wydarzeniami pozwolą zagłębić się w ludzkie historie i poznać zawód lekarza z różnych perspektyw.

Tamara Arciuch
Tamara Arciuch

Tamara Arciuch

Zobacz też:

Tajemnica zawodowa: Premiera 17 lutego w TVN!

podziel się:

Pozostałe wiadomości