Tajemnica zawodowa: Kim jest Andrzej Żurawski?

Cezary Pazura
Tajemnice, sieć intryg, niewierność - kim tak naprawdę jest Andrzej Żurawski? Największym wrogiem swojej żony, a może przyjacielem? Czy człowiek, dla którego poświęciła całe swoje życie i karierę może ją cynicznie wykorzystywać? Jak prawda o mężu wpłynie na przyszłość i ich relacje? Dylemat, przed którym stanie prawniczka wywróci jej poukładany i spokojny świat, a ją samą wciągnie w ryzykowną grę.

Cezary Pazura wcieli się w serialu "Tajemnica zawodowa" w postać Andrzeja Żurawskiego, który jest cenionym lekarzem i mężem głównej bohaterki. Pewnego dnia jego głęboko skrywane tajemnice wywrócą życie całej rodziny do góry nogami.

Cezary Pazura i Magdalena Różczka
Cezary Pazura i Magdalena Różczka

Cezary Pazura i Magdalena Różczka

Aktor podkreślił, że serial skupia się głównie na działaniach i emocjach jego serialowej żony, którą zagra Magdalena Różczka. Kobieta poświęciła się rodzinie, odkładając na bok swoje ambicje i stworzyła dom, o jakim zawsze marzyła. Jako żona i matka dwóch córek żyje w cieniu męża, aż do czasu, gdy odkrywa tajemnicę, która zburzy jej cały dotychczasowy świat.

Co jeszcze wiemy o nowym serialu "Tajemnica zawodowa"?

Serial łączy w sobie świat medyczny ze światem prawniczym. Widzowie będą mieli szansę oglądać wydarzenia rozgrywające się zarówno na sali sądowej, jak i operacyjnej. Przypadki medyczne inspirowane autentycznymi wydarzeniami pozwolą zagłębić się w ludzkie historie i poznać zawód lekarza z różnych perspektyw.

Premiera pierwszego odcinka już 17 lutego w TVN!

Tajemnica zawodowa: Premiera 17 lutego w TVN!

podziel się:

Pozostałe wiadomości