Aktualności

Trzecia zasada skazanej: Gdy robi się gorąco, zachowaj zimną krew

Aktualności

Źródło:
tvn.pl
Trzecia zasada skazanej: Gdy robi się gorąco, zachowaj zimną krew

Wyobraź sobie, że przenosisz się do celi przebojowej Pati. Została złapana na gorącym uczynku przez groźnego Hepnera. Pati umie nawijać makaron na uszy, ale czy poradzi sobie z nowym kierownikiem więzienia? A może Hepner pokaże jej, kto tu rządzi?

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

Zobacz zwiastun Skazana 2
Zobacz zwiastun Skazana 2

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp. 

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”). 

Wchodzi nowa Skazana! Drugi sezon serialu oglądaj od 15 listopada w Playerze.

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości