Aktualności

Skazana: Czy w 2. sezonie Cedro pozostanie uczciwym i dobrym policjantem?

Aktualności

Skazana: Sebastian Łach o Cedro

Podczas jednego z dni zdjęciowych do 2. Sezonu serialu SKAZANA udało nam się przez chwilę porozmawiać z Sebastianem Łachem, który wciela się rolę Cedro. Zapytaliśmy więc, czy ta dobra, uczciwa postać się nie zmieni? Posłuchajcie!

Pierwszy sezon SKAZANEJ odniósł ogromny sukces i zdobył wiele tysięcy fanów. A co myśli o serialu odtwórca roli Komisarza Cedro? Sebastian Łach o 1. sezonie! Posłuchaj, co powiedział aktor!

Skazana: Sebastian Łach o 1. sezonie
Skazana: Sebastian Łach o 1. sezonie

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp.

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Zobacz zwiastun Skazana 2
Zobacz zwiastun Skazana 2

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”).

Pozostałe wiadomości