"Po głosie rozpoznają mnie wszędzie". Rozmawiamy z Barbarą Garstką

Charyzmatyczna i pełna energii wybiera różnorodne role. Barbara Garstka w rozmowie z Małgorzatą Czop opowiedziała o aktorstwie, wychodzeniu ze strefy komfortu i "Papierach na szczęście".

Barbara Garstka. Aktorski wulkan energii

Barbara Garstka jest aktorką wszechstronną, która zaraża pozytywną energią. Od lat z powodzeniem łączy teatr, film i serial. Widzowie mogą podziwiać ją na deskach warszawskich i krakowskich teatrów, gdzie pokazuje również swój muzyczny talent. Szerszej widowni stała się znana za sprawą Beatki z serialu "Papiery na szczęście", który jest emitowany na antenie TVN7.

W rozmowie z Małgorzatą Czop w nowym sezonie "playerlove" Barbara Garstka opowiedziała o swojej fascynacji amerykańskim kinem lat 50., aktorskich mistrzach i "Papierach na szczęście".

https://www.instagram.com/p/CeOakXYoYOa/

Garstka od kilku lat łączy pracę w kilku miastach, kursując między Warszawą i Krakowem. Na pytanie, czy jest dobrą organizatorką odpowiada:

Lubię takie zmienności. (...) Jestem bardzo zorganizowana. Nie lubię się spóźniać. Jestem trochę taka starodawna. Mam swój graficzek, kajecik, gdzie wszystko zapisuję i odhaczam. Lubię mieć wszystko poukładane, ale... nie w domu.

W trakcie rozmowy Barbara Garstka podkreśliła, że aktorstwo jest dla niej całym życiem. Już od dziecka chciała wykonywać ten zawód, a z tatą oglądała stare filmy. Ten świat ją pociągał najbardziej. Poza tym od najmłodszych lat wykazywała się zdolnościami artystycznymi, a w wieku 4 lat rozpoczęła naukę gry na skrzypcach.

https://www.instagram.com/p/CetXrMYorek/

Aktorka zyskała dużą popularność za sprawą Beatki, którą gra w serialu "Papiery na szczęście". Charyzmatyczna postać, która jest nieco szalona, ale pewna siebie. Garstka odnalazła się w niej doskonale.

(Beatka nauczyła mnie) powrotu do młodości, życia nastolatki. Beatka jest bardzo dziewczęca i naiwna, aczkolwiek trochę ją zmieniam. Pozytywnego patrzenia na wszystko, bo ona zawsze potrafi je odnaleźć.

Zobaczcie całą rozmowę, by dowiedzieć się więcej.

Papiery na szczęście: Walentynkowy Quiz Wiedzy, RUNDA 2 - Basia Garstka i Stefan Pawłowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!