Papiery na szczęście PRZED EMISJĄ W TV: Alicja przepisuje Matiemu połowę udziałów w firmie!

Papiery na szczęście PRZED EMISJĄ W TV: Alicja przepisuje Matiemu połowę udziałów w firmie!

Jadwiga dowiaduje się, że próbka materiału genetycznego Mateusza zaginęła w laboratorium. Stara się zdobyć nową, ale Mateusz odkrywa jej zamiary. Nieoczekiwanie zapewnia, że może poddać się badaniu dobrowolnie. Z kolei Alicja oświadcza Mateuszowi, że przekaże mu część swoich udziałów w firmie.

Papiery na szczęście
„Papiery na szczęście” to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne. W rolach głównych zobaczymy Adriannę Kalską, Jakuba Sasaka oraz Mateusza Kmiecika.
Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że kobieta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż… Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście i pomimo przeciwności losu uda jej się spotkać prawdziwą miłość?
Oglądaj od poniedziałku do czwartku o 19:30 w Siódemce!
Pozostałe wiadomości