Papiery na szczęście PRZED EMISJĄ W TV: Natan przeprasza Alicję!

Papiery na szczęście PRZED EMISJĄ W TV: Natan przeprasza Alicję!

Alicję odwiedza Natan, który liczy na to, że ich znajomość nadal będzie trwała. Świadkiem tej rozmowy jest Jadwiga, która jest w szoku. W nerwach obraża Alicję i przy okazji przyznaje, że uważa Mateusza za oszusta.

Papiery na szczęście
„Papiery na szczęście” to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne. W rolach głównych zobaczymy Adriannę Kalską, Jakuba Sasaka oraz Mateusza Kmiecika.
Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że kobieta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż… Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście i pomimo przeciwności losu uda jej się spotkać prawdziwą miłość?
Oglądaj od poniedziałku do czwartku o 19:30 w Siódemce!
Pozostałe wiadomości