Świętujemy rocznicę ślubu Romana i Honoraty

Honorata i Roman powiedzieli sobie TAK!
Honorata i Roman powiedzieli sobie TAK dokładnie dwa lata temu! Z tej okazji przypominamy, jak wyglądała ta piękna uroczystość i huczne wesele!

Cóż to był za ślub...

Roman prawie nie dotarł na uroczystość, a Honorata nie potrafiła ukryć łez szczęścia podczas składania przysięgi. Było pięknie i wzruszająco. Życzymy młodej parze jeszcze wielu, wielu lat pięknego, wspólnego życia!

Ślub Honoraty i Romana
Roman i Honorata
Zuza i Kamil
Gosia
Ewa i Radek
+6
Zobacz galerię

Ślub Honoraty i Romana

Marysiu pomocy - czyli kawalerski Romana!

Honorata (Aleksandra Konieczna) i Roman (Waldemar Obłoza) mieli nie tylko piękny ślub, ale i huczne wesele! Nie obyło się bez paru "incydentów". Pan Włodek (Mieczysław Hryniewicz) porwał wszystkich do tańca, sam jednak nie wytrzymał własnego tempa. Dwa skrzaty dobrały się do tortu zanim go podano, a jedno męskie serce zostało złamane. No, ale właśnie takie wesela pamięta się przez lata!

Zobaczcie najlepsze fragmenty z tego wydarzenia!

Pan Włodek pokazuje jak się bawić na weselu!

Honorata i Roman wspominają oświadczyny

Po dwóch latach małżeństwa Roman wciąż potrafi zaskoczyć Honoratę. Ostatnio przygotował dla niej niespodziankę urodzinową, która mimo dużych chęci nie spodobała się żonie. Honorata postanowiła przygotować sobie swoją własną imprezę. Działo się... oj, działo. Oby tej parze nie zabrakło pomysłów na kolejne, długie lata :)

Czy urodzinowa niespodzianka spodoba się Honoracie?!

Roman dosłownie wpada na imprezę z nagim przyrodzeniem!

podziel się:

Pozostałe wiadomości