Najlepszy sposób na podryw

Pocałunek Mai i Tadeusza
Pocałunek Mai i Tadeusza
<P>Komplementy i prezenty? A może ciągła obecność i ramię na którym można się wypłakać? Który sposób jest najlepszy na zdobycie serca osoby, która kocha innego. </P>

Maja od razu wpadła w oko Tadeuszowi Nowickiego. Nic dziwnego jest atrakcyjna i mądra. Uroczemu dżentelmenowi stał jednak na drodze Igor. Maja w ogóle nie reagowała na zaloty Nowickiego gdy jej i Igorowi układało się dobrze. Chłopak jednak zdecydował się na dramatyczny krok by chronić ukochaną i zerwał z nią. Szef dziewczyny dostał ją jak na patelni. Był przy niej w najtrudniejszej chwili po rozstaniu.

Jest to najczęstsza strategia. Czy jednak dobra? Z jednej strony kiedy ktoś silnie przeżywa rozstanie to osoba, która go wspiera jawi się jako rycerz w lśniącej zbroi i najbliższa osoba. Z tego może zrodzić się silne uczucie. Z drugiej strony może się okazać, że osoba, która nas wspiera jest tylko substytutem naszej prawdziwej miłości.

Czy wchodzenie w kolejny związek niedługo po rozstaniu jest dobrą decyzją? Czy osoba, która wspiera nas w ciężkich chwilach może okazać się naszą miłością? Czy można zdobyć ukochaną osobę będąc jej ramieniem do wypłakania się? Wypowiedz się na naszym forum!

Źródło: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości