Bez kogo gwiazdy Na Wspólnej nie wyobrażają sobie serialu?

Bez nich serial Na Wspólnej nie mógłby istnieć!

Zapytaliśmy o to Aleksandrę Konieczną, Lucynę Malec, Annę Guzik, Waldemara Obłozę oraz m.in. Michała Mikołajczaka. Zobaczcie gorący materiał wideo z planu najnowszej czołówki serialu "Na Wspólnej"!

Mieliśmy przyjemność być na planie w czasie nagrań do najnowszej czołówki serialu "Na Wspólnej"! W przerwie między ujęciami zapytaliśmy gwiazdy naszego serialu - Aleksandrę Konieczną (Honorata), Waldemara Obłozę (Roman), Lucynę Malec (Dankę), Annę Guzik (Żaneta), Patrycję Topajew (Darię), Julię Chatys (Kasia) oraz m.in. Michała Mikołajczaka (Darek) o to bez kogo według nich nie mógłby istnieć serial "Na Wspólnej". Jesteście ciekawi? Zobaczcie materiał wideo.
Nowa czołówka Na Wspólnej!
Nowa czołówka Na Wspólnej!
Przypomnamy, przed nami wyjątkowy sezon „Na Wspólnej”. Wyjątkowy, bo jubileuszowy. Już 20 lat towarzyszymy mieszkańcom najpopularniejszej ulicy w Polsce. Z tej okazji twórcy produkcji przygotowali dla fanów niespodziankę – nową czołówkę! Nie zabraknie też tego, za co widzowie od lat kochają „Na Wspólnej”, czyli zaskakujących wątków, dramatycznych sytuacji i zabawnych perypetii rodziny Ziębów oraz ich bliskich.
Serial emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN, prapremiery możecie zobaczyć codziennie w player.pl!
Zobacz także:
O czym nie mogą zapomnieć aktorzy z Na Wspólnej?
O czym nie mogą zapomnieć aktorzy z Na Wspólnej?
Na Wspólnej: Gwiazdy o swoim pierwszym razie!
Na Wspólnej: Gwiazdy o swoim pierwszym razie!
Szybki test wiedzy z serialu Na Wspólnej!
Szybki test wiedzy z serialu Na Wspólnej! Źródło: M.Zaremba/A.Ołtarzewska