Motyw: DREAM TEAM, czyli Szulc i Żyleta!

Żyleta i Szulc

Początek tej współpracy nie był najlepszy, a mimo to udało się im stworzyć super zespół! Dostarczali nam wielu emocji i momentami bawili do łez! Zobacz!

Wszystkie odcinki serialu "Motyw" dostępne w player.pl!

Komisarz Paweł Szulc
Paweł przyjął sprawę Meduzy niechętnie, ale zgodził się, jak dowiedział się od przełożonego, że to Żyleta może ją dostać. Nie ufał jej. On już ma swoje doświadczenia, a młoda irytująca policjantka zdawało się, że była mu kulą u nogi. Odsuwał ją od większości ważniejszych obowiązków. Wszystko zmieniło się po tym, jak Szulc trafił do szpitala i od ich pierwszej mocno zakrapianej nocy! Szulc, który cierpiał po zdradzie żony i po tym, jak Olga wyrzuciła go mieszkania, znalazł wsparcie w Anecie! Aneta Batko "Żyleta"
Komisarz Szulc
Komisarz Szulc Komisarz Szulc
Młoda i niedoświadczona policjantka, którą Szulc bardzo irytował. Chyba czuła, że nie może przy nim rozwinąć skrzydeł. Wszystko, co robiła, według starszego kolegi robiła źle, ale gdy tylko poczuła, że może zostać z tą sprawą sama, chyba doceniła jego doświadczenie i wiedzę. Dużo się przy nim nauczyła, a z odcinka na odcinek było widać, że ta nauka nie poszła w las. Coraz lepsza podczas przesłuchań i uparta! Żyleta nigdy się nie poddała! Jej siła brała się między innymi z trudnych doświadczeń, których nie brakowało w dzieciństwie i młodości... DREAM TEAM Jako duet dokonali wielkich rzeczy. Przede wszystkim rozwiązali sprawę zaginięcia Julki i strzelaniny w Meduzie. Zyskali nie tylko satysfakcję z pracy, ale również przyjaźń. Sprawa była skomplikowana i trzeba było działać na granicy prawa. Żyleta pomogła Szulcowi, kiedy on zmienił wydział oraz kiedy został zawieszony. Walczyła o jego atencje i jej starania nie poszły na marne. Komisarz zmienił o niej zdanie, bo kilka razy pozytywnie go zaskoczyła.
Żyleta
Żyleta Żyleta
Motyw: Żyleta i Szulc!
Motyw: Żyleta i Szulc!
W całej tej współpracy było również mnóstwo zabawnych momentów. Nieudane przesłuchania Żylety, komentarze Szulca, ich słynne "żółwiki" i wiele innych. Prawdziwy Dream Team!
Żyleta i Szulc przesłuchują Czarną
Żyleta i Szulc przesłuchują Czarną Żyleta i Szulc przesłuchują Czarną
Szulc i Żyleta
Szulc i Żyleta Szulc i Żyleta
Pozostałe wiadomości