Dlaczego warto obejrzeć serial Motyw? Zobacz!

Motyw: Zobacz czołówkę serialu!

Pierwszy sezon serialu "Motyw" już za nami. W zeszły wtorek wyemitowany został finałowy odcinek! Serial został doceniony przez fanów, którzy bardzo przychylnie wypowiedzieli na jego temat! Zapraszamy do oglądania "Motywu" w player.pl!

Oglądaj serial "Motyw" w player.pl!

O czym jest serial "Motyw"? „Motyw” to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie: Luiza, „Czarna” oraz Maks. Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Kiedy w gdańskiej restauracji dochodzi do strzelaniny, Luiza Porębska oraz jej mąż Marcin „Maks” Porębski zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie padają na pracującą w ich restauracji Annę Czarnecką. „Czarna” nie przyznaje się do winy; sugeruje także, że w zdarzenie uwikłana jest jej szefowa.
Sprawa zostaje przydzielona komisarzowi Pawłowi Szulcowi, śledczemu z dużym doświadczeniem, ale też ogromnymi problemami w życiu prywatnym. Kobiety obwiniają się wzajemnie, a Szulc szybko orientuje się, że cała trójka to znajomi z czasów liceum. Kto więc kłamie i kto miał… motyw? Sprawa, początkowo oczywista, co chwila zmienia tor. Nie wystarczy odpowiedzieć na pytanie, kto strzelał. Aby rozwiązać zagadkę, trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice.
Luiza i Czarna
Motyw: Szulc i Olga
Motyw: Szulc i Olga Motyw: Szulc i Olga
Kto gra w serialu "Motyw"?
Obsada: Małgorzata Kożuchowska (Luiza Porębska), Agnieszka Grochowska (Anna „Czarna” Czarnecka), Michał Czernecki (komisarz Paweł Szulc), Andrzej Konopka (Marcin „Maks” Porębski), Olga Bołądź (sierżant Aneta „Żyleta” Batko), Adam Ferency (Jerzy „Wujo” Wujczak), Magda Walach (prokurator Olga), Magdalena Turczeniewicz (Monika Szulc), Maria Mamona (Teresa Tkaczyk, matka Luizy), Mateusz Rusin (Michał, fizjoterapeuta), Piotr Siejka (szef Szulca i „Żylety”), Grażyna Sobocińska (młoda Luiza Porębska), Agata Turkot (młoda Anna Czarnecka), Bartłomiej Kotschedoff (młody Marcin Porębski), Nel Kaczmarek (Zuza Szulc, córka Moniki i Pawła), Anna Adamus (Julia, siostra Luizy) oraz Piotr Musianek (Mikołaj Szulc, syn Moniki i Pawła).
Każdy jest zdolny do zła, potrzebny jest tylko motyw!
Motyw
Opinie fanów!
Fani bardzo dobrze ocenili serial! Większość czeka na drugi sezon. Odwiedź profil Motywu na Facebook'u i Instagramie i przekonaj się sam!
Serial Motyw
Serial Motyw Serial Motyw
Zobacz też:
Finał: Luiza śledziła Maksa! Po co pojechał do Meduzy?
Finał: Luiza śledziła Maksa! Po co pojechał do Meduzy?
Pozostałe wiadomości