Motyw: Do jakich kłamstw posunie się Szulc, aby zdobyć informacje?

Motyw: Niespodziewane spotkanie na cmentarzu

Szulc i Luiza spotykają się na cmentarzu. Porębska była odwiedzić grób Maksa, a Komisarz?

Wszystkie odcinki serialu "Motyw" dostępne w player.pl!

Ostatnie wydarzenia skomplikowały sprawę strzelaniny w Meduzie. Wciąż zadajemy sobie pytanie, kto strzelał? Dlaczego zginął Maks?
Podsumujmy krótko. Na miejscu zbrodni były na pewno trzy osoby: Luiza, Maks i Czarna. Na zapleczu restauracji znaleziono Porębskich — właścicieli lokalu. W ciężkim stanie przewieziono ich do szpitala. Śledztwo wykazało, że na zapleczu znajdowało się sporo pieniędzy - 340 tysięcy złotych. Szulc szybko zatrzymuje Czarną na lotnisku, dowiaduje się, że cała trójka znała się od dawna. Maks umiera, a główną podejrzaną w sprawie o zabójstwo zostaje Anna Czarnecka. W końcu wychodzi na jaw fakt, że Czarna jest w ciąży z Maksem. Kto miał MOTYW? Żona czy kochanka?
Motyw: Andrzej Konopka w roli Maksa
Motyw: Andrzej Konopka w roli Maksa Motyw: Andrzej Konopka w roli Maksa
Szulc się nie poddaje, następnym krokiem jest “przypadkowe” spotkanie z Luizą na cmentarzu. Aby niczego nie podejrzewała, Szulc kłamie. Trzymając w rękach bukiet kwiatów, mówi, że to dla jego zmarłej matki. W czasie luźnej rozmowy informuje Luizę o tym, że Czarna jest w ciąży. Chce sprawdzić, czy zazdrosna żona nie chciała się zemścić na Maksie i Czarnej? Luiza przedstawia swoją teorię. To nie była miłość, zrobili to w afekcie. Nie chce dopuścić myśli, że jej mąż kochał inną kobietę? Policjant odchodzi z uśmiechem… Wpadł na coś? Zauważył coś, co my przegapiliśmy?
Szulc i Luiza
Szulc i Luiza Szulc i Luiza
Zobacz też:
Motyw: Czarna zatrzymana!
Motyw: Czarna zatrzymana!
Pozostałe wiadomości