Motyw: Monika zakończy romans z Michałem?

Motyw: Monika zakończy romans z Michałem?

Zuzia wie, że Michał nie jest tylko terapeutą jej młodszego brata. Postawiła mamie warunek. Co zrobi Monika?

Wszystkie odcinku serialu "Motyw" dostępne w player.pl!

Zuzia widziała jak Michał i jej mama się przytulają. Było dla niej oczywiste, że Michał nie przychodzi do jej domu tylko po to, aby prowadzić terapię Michała. Wpadła w szał, zniszczyła jego samochód i pod wpływem alkoholu wylądowała na policji. Michał nie wniósł oskarżenia, więc skończyło się jedynie na rozmowie z rodzicami.
Michał pojawia się w jej domu po raz kolejny. Tym razem Zuzia nie stoi w ukryciu. Wtrąca się do rozmowy. Monika widzi, że wściekłość i żal Zuzi są ogromne. Rozmawia z córką w pokoju. Wspominają czasy, kiedy Zuzia była bardzo mała. Marzyła, aby z tatą wyruszyć w podróż dookoła świata. Monika próbuje się przed nią wytłumaczyć, ale Zuzia nie chce tego słuchać. Stawia mamie warunek: “Masz, to skończysz, inaczej wszystko powiem tacie!” Co zrobi Monika?
Monika, Zuzia i Paweł Szulc
Monika, Zuzia i Paweł Szulc Monika, Zuzia i Paweł Szulc
Żona Komisarza Szulca nie ma łatwo. Zajmuje się domem, dziećmi. Robi to sama, bo Paweł wciąż pracuje. Ma prawo czuć się samotna, niedoceniona. Czy to, co łączy ją z Michałem to na pewno romans? Może Zuzia ocenia ją zbyt surowo? Co powiedziałaby Monika, gdyby córka pozwoliła jej skończyć?
Michał, Monika i Zuzia
Zobacz też:
Motyw: Żona Szulca ma kochanka?!
Motyw: Żona Szulca ma kochanka?!
Pozostałe wiadomości