Motyw: Najbardziej romantyczne sceny z serialu!

Motyw: Najbardziej romantyczne sceny z serialu!

Motyw to historia przesiąknięta miłością i gorącym uczuciem! Zobacz najlepsze i najpiękniejsze romantyczne sceny serialu.

Motyw
Podczas pierwszego sezonu poznajemy historię miłosnego trójkąta - Czarnej, Luizy i Maksa. W trakcie serialu obserwujemy również rozkwitający romans między dorosłą Luizą a Szulcem. Bohaterowie mają do czynienia z gorącym uczuciem, które spala wszystko, co stanie mu na drodze, albo takim, które gaśnie bezpowrotnie.
Motyw
„Motyw” to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie – Luiza, Czarna oraz Maks. Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Kiedy w gdańskiej restauracji dochodzi do strzelaniny, Luiza Porębska (Małgorzata Kożuchowska) oraz jej mąż Marcin „Maks” Porębski (Andrzej Konopka) zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie padają na pracującą w ich restauracji Annę Czarnecką (Agnieszka Grochowska). „Czarna” nie przyznaje się do winy. Sugeruje także, że w zdarzenie uwikłana jest jej szefowa.
Sprawa zostaje przydzielona komisarzowi Pawłowi Szulcowi (Michał Czernecki), śledczemu z dużym doświadczeniem, ale też ogromnymi problemami w życiu prywatnym. Kobiety obwiniają się wzajemnie, a Szulc szybko orientuje się, że cała trójka to znajomi z czasów liceum. Kto więc kłamie i kto miał… motyw? Sprawa, początkowo oczywista, co chwila zmienia tor. Nie wystarczy odpowiedzieć na pytanie, kto strzelał. Aby rozwiązać zagadkę, trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnicę.
Pozostałe wiadomości