Motyw: Zobacz najlepsze fragmenty 5. odcinka!

Motyw: Czy sprawa Meduzy zbliży do siebie Szulca i Luizę?

Za nami 5. odcinek serialu "Motyw". Jak przebiega śledztwo? Jakie tajemnice skrywa trójkąt Luizy, Czarnej i Maksa? Zobacz, co wydarzyło się w docinku!

Motyw: Luiza i Maks nie mogli mieć dzieci
Motyw: Luiza i Maks nie mogli mieć dzieci
wideo 2/4
Żyleta wzywa na policję Luizę. Porębska nie chce z nią rozmawiać. Nie traktuje pani sierżant poważnie. Na szczęście na czas pojawia się Szulc i kontynuuje przesłuchanie. Ze wspomnień kobiety komisarz dowiaduje się, że Luiza kilka razy poroniła i wraz z Maksem nie byli w stanie mieć dziecka. Z cierpienia wyszedł pomysł Maksa na zakup klubu - Meduzy.
Motyw, odcinek 5.
Gdańsk 1989. Luiza przychodzi do Czarnej i spotyka się raczej z chłodnym przyjęciem. Czarna jest na nią zła, dziewczyna nie rozumie jednak dlaczego. Konflikt przenosi się również na salę gimnastyczną, gdzie mecz koszykówki zamienia się w bójkę. Dopiero poturbowane, siedząc przed gabinetem dyrektorki, godzą się. Czarna jest zazdrosna o Maksa.
Motyw, odcinek 5.
Luiza chciała popełnić samobójstwo? Przyjaciółki spotykają się po latach, Luiza nie jest jednak w najlepszym stanie psychicznym. Gdy Czarna odchodzi, kobieta wbiega do lodowatego morza! Na szczęście na ratunek rusza Czarna. Dlaczego chciała to zrobić?
Luiza
Luiza Luiza
Pozostałe wiadomości