Motyw: Czy sprawa Meduzy zbliży do siebie Szulca i Luizę?

Motyw: Czy sprawa Meduzy zbliży do siebie Szulca i Luizę?

Do czego posunie się Szulc, aby rozwiązać zagadkę? Zobacz!

Wszystkie odcinki serialu "Motyw" dostępne w player.pl!

Ta rozmowa nie przypomina przesłuchania, a raczej towarzyskie spotkanie. Alkohol, muzyka i ich dwoje. Propozycja Luizy jest bardzo wymowna. Szulc jest jednak nieugięty i wykorzystuje tę chwilę.
Kiedy jeszcze Luiza była w szpitalu, wydawało się, że to ona “czyta” Szulca jak otwartą książkę. Teraz sytuacja jest odwrotna. Komisarz sam odpowiada na pytania, które zadaje. Ta rozmowa sprawia coraz większy ból Luizie, przez dłuższą chwilę milczy. Z rozmowy jasno wynika, że Czarna i Maks mieli romans. Czy Komisarz jest bliski odkrycia MOTYWU?
Luiza i Szulc
Luiza i Szulc Luiza i Szulc
Maksa kochały dwie kobiety i być może dwie zostały przez niego skrzywdzone. W przeszłości Czarna, kiedy wybrał Luizę? W dorosłym życiu jego żona, kiedy odkryła, że wdał się w romans z jej przyjaciółka? Która miała motyw i odwagę, aby dokonać tej zbrodni? A jeśli wcale nie chodzi o uczucia? Szulc igra z ogniem… na pewno już wie, że rozwiązanie zagadki nie będzie proste. Zawieszony między dwoma światami: Luizą i Czarną, przeszłością i teraźniejszością. Jaki wpływ na jego życie będzie miała ta sprawa?
Szulc
Zobacz też:
Motyw: Szulc przychodzi na pogrzeb Maksa!
Motyw: Szulc przychodzi na pogrzeb Maksa!
Pozostałe wiadomości