Motyw: Luiza i Szulc mają romans?!

Motyw: Szulc i Luiza mają romans?!

Ona straciła męża, on został zdradzony przez żonę. Jak bardzo ostatnie wydarzenia zbliżyły ich do siebie?

Serial "Motyw" we wtorek o 21:30 w TVN!

Szulc zjawia się wieczorem w domu Luizy, aby oddać jej pieniądze. To miłe. W końcu są partnerami, warto więc dbać o dobre relacje. Od kiedy pracują razem w Policji, spędzają ze sobą dużo czasu. Lepiej się poznali i może nawet się lubią?
Rozmowa o samotności… Ona w wielkim domu, chce zagłuszyć ciszę muzyką, on w wynajętym mieszkaniu mówi do siebie. Cisza, głębokie spojrzenia w oczy… Rozsądnie było teraz wyjść i niczego nie zmieniać, ale…
Luiza i Szulc.
Luiza i Szulc. Luiza i Szulc.
Szulc postanawia zostać. Jakie myśli ich połączyły? Nie z każdym można porozumiewać się bez słów. I nagle staje się oczywiste, że coś musi się wydarzyć. Pocałunek Szulca i Luizy będzie wstępem do czegoś poważnego?
Co jeszcze w dzisiejszym odcinku?
Luiza zaczyna porządki w pokoju Julki. Przypadkiem znajduje pod poluzowaną deską w podłodze pamiętnik siostry. Zabiera go ze sobą. Sprawa zaginięcia dziewczyny nie daje jej spokoju. Szulc nadal węszy w sprawie Czajki. Odwiedza jego konkubinę, która twierdzi, że nie widziała Damiana od roku i że mieszka on teraz w Niemczech. Komisarz prosi Żyletę o pomoc w jego zlokalizowaniu. Luiza dostaje telefon od Zuzki. Dziewczyna prosi ją o pomoc. Jest kompletnie pijana i nie wie, co ze sobą zrobić. Porębska zabiera ją spod klubu do siebie do domu, żeby mogła odpocząć i wytrzeźwieć.
Zobacz też:
Motyw: Zwiastun 8. odcinka!
Motyw: Zwiastun 8. odcinka!
Pozostałe wiadomości