Motyw: Przełomowe zeznania w sprawie Meduzy!

Finał: Maks był szantażowany! Jaką tajemnicę ukrywał?

Zatrzymanie Damiana okazało się bardzo pomocne w śledztwie. Żyleta i Szulc wspólnie zmusili go do powiedzenia prawdy!

Wszystkie odcinki serialu "Motyw" dostępne w player.pl

Udało się zatrzymać Damiana Czajkę. Szulc i Żyleta walczyli z czasem. Komisarz nie mógł legalnie prowadzić przesłuchania, ponieważ jego romans z Luizą, doprowadził do zawieszenia go w obowiązkach. Żyleta i Szulc podstępem zachęcili Damiana do współpracy. Ten duet mimo trudnych początków okazał się niezwykle skuteczny. Z obliczeń Szulca i Żylety wyszło, że Damian mógł zostać skazany na 25 lat!
Żyleta sprytnie nawiązała do swojego życia, aby pokazać Damianowi, jak pobyt w więzieniu może wpłynąć na jego rodzinę. Udało się! Jak się okazało, dla mężczyzny jego dzieci są ważne i nie chciał stracić rodziny! Dzięki zdobytym informacjom udało się rozwiązać sprawę. Szulc nie myśląc ani chwili wrócił do Robala, aby kontynuować przesłuchanie.
Przesłuchanie Damiana
Przesłuchanie Damiana Przesłuchanie Damiana
W domu Fotografa!
Wydaje się, że nikogo nie ma w domu. Szulc decyduje się wejść do środka. Wchodzi do pracowni i ogląda zdjęcia. Zostaje przyłapany przez gospodarza. Szulc jak zwykle, spokojny i opanowany. Robal wyciąga pistolet i celuje w Komisarza, ale w końcu pęka. Opowiedział całą historię. Maks był przez niego szantażowany! Miał płacić za milczenie.
Zobacz też:
Finał: Maks był szantażowany! Jaką tajemnicę ukrywał?
Finał: Maks był szantażowany! Jaką tajemnicę ukrywał?
wideo 2/5
Pozostałe wiadomości