Motyw: Szulc chce pomóc Czarnej! Zobacz najlepsze momenty 9. odcinka!

Motyw: Szulc chce pomóc Czarnej

9. odcinek za nami! Rozwiązanie zagadki jest coraz bliżej! Szulc ma wątpliwości, czy Czarna jest winna zabójstwa. Chce jej pomóc. W tym celu odwiedza ją w wiezieniu i składa wizytę Wujowi. Wspólnie z Żyletą próbują rozwiązać zagadkę zaginięcia Julki. Z ustaleń wynika, że to Damian Czajka widział ją jako ostatni!

Motyw: Szulc odwiedza Wuja
Motyw: Szulc odwiedza Wuja
wideo 2/4
Szulc i Zuzia przyjechali na urodziny Mikołaja. W domu radość i wielkie świętowania. Atmosfera sprzyja. Paweł i Monika śmieją się wspólnie z prezentu, który Szulc przyniósł synkowi. Szulc odwiedza Czarną w wiezieniu i mówi jej, że ma wątpliwości, czy powinna tu być. Anka początkowo wrogo nastawiona do Komisarza zaczyna mówić. Szulc zastanawia się, skąd taka nienawiść między kobietami. Luiza zostaje napadnięta w swoim własnym domu i zastraszona. Szulc domyślił się, kto za tym stoi i odwiedza Wuja. Chce pomóc Czarnej, ale stawia warunek. Czy Wujo przyjmie ofertę? Jest kusząca, ale to też kwestia honoru. Komisarz prowadził sprawę Meduzy i na podstawie jego ustaleń i zebranych dowodów, Czarna została w wiezieniu.
Szulc i Żyleta próbują rozwikłać zagadkę sprzed lat. Kto ostatni widział Julkę na ognisku? Okazuje się, że Damian. Czy uda się go w końcu zatrzymać i przesłuchać. Żyleta w końcu wie, po co to robi. Jaki związek z zaginięciem Julki ma śmierć Maksa?
Motyw: Szulc i Żyleta pracują nad sprawą zaginięcia Julki!
Motyw: Szulc i Żyleta pracują nad sprawą zaginięcia Julki!
Zobacz też:
Motyw: Szulc i Żyleta odtwarzają strzelaninę z Meduzy
Motyw: Szulc i Żyleta odtwarzają strzelaninę z Meduzy
Pozostałe wiadomości