Motyw: Czarna skazana na 25 lat więzienia! Zobacz najlepsze momenty 7. odcinka!

Motyw: Czarna z synkiem w więzieniu

Śledztwo w sprawie Meduzy zakończone. Winną jest Anna Czarnecka, która zostaje skazana na dwadzieścia pięć lat pozbawienia wolności. Musi urodzić dziecko w więzieniu. Luiza wraca do Policji. Ma zamiar dowiedzieć się, co stało się przed laty z Julką. Co jeszcze wydarzyło się w 7. odcinku? Zobacz!

Czarna jest zmuszona urodzić dziecko w więzieniu. Sąd wydał wyrok i skazał ją na dwadzieścia pięć lat pozbawienia wolności. Co dalej z nią i jej synkiem? Luiza ponownie wstępuje w szeregi policji do zespołu przestępstw niewykrytych. Ma zamiar kontynuować śledztwo w sprawie zaginięcia swojej młodszej siostry.
Szulc chodzi na terapię. Czuje się już na tyle dobrze, że odwiedza Czarną w więzieniu. Kobieta nie chce z nim rozmawiać. To Komisarz prowadził sprawę Meduzy i miał tylko jedną podejrzaną — Czarną! Następnie Szulc pojawia się w pracy i tam czeka na niego niespodzianka. Żyleta zorganizowała uroczyste powitanie, ale Szulc oznajmia, że odchodzi. Jego przełożony nie może go przekonać do zmiany decyzji. Żyleta nie kryje niezadowolenia.
Motyw: Co stało się z Julką?
Motyw: Co stało się z Julką?
wideo 2/5
Luiza dostaje wezwanie. Na budowie odkryto szkielet kobiety. Przeszłość znowu wraca do niej. Przypomina sobie poranek, kiedy wszyscy szukali jej siostry. Chce przekonać się, czy znalezione zwłoki mogą należeć do Julki, w tajemnicy oddaje swoje DNA do analizy. Szulc wynajmuje mieszkanie, w poszukiwaniu nowego lokum, towarzyszy mu córka. Komisarz wypytuje o Monikę. Odwozi Zuzię do domu. Sytuacja nie wygląda dobrze. Monika stwarza pozory, Zuzia ma do niej żal, a Mikołaj robi krok w tył w swojej terapii. Czy uda się to jakoś poskładać?
Szulc i Żyleta
Szulc i Żyleta Szulc i Żyleta
Luiza
Luiza Luiza
Zobacz też:
Rozmowa Szulca z Luizą
Rozmowa Szulca z Luizą
Pozostałe wiadomości