Motyw: Już dzisiaj 8. odcinek!

Motyw: Zwiastun 8. odcinka!

Luiza odwiedza Robala, który pokazuje jej zdjęcia z feralnej imprezy, po której zaginęła Julka. Intryguje ją zwłaszcza jedna fotografia, na której Czarna dość ekspresyjnie rozmawia z Julką. Zobacz zwiastun 8. odcinka!

Serial "Motyw" we wtorek o 21:30 w TVN!

Luiza zaczyna porządki w pokoju Julki. Przypadkiem znajduje pod poluzowaną deską w podłodze pamiętnik siostry. Zabiera go ze sobą. Sprawa zaginięcia dziewczyny nie daje jej spokoju. Szulc nadal węszy w sprawie Czajki. Odwiedza jego konkubinę, która twierdzi, że nie widziała Damiana od roku i że mieszka on teraz w Niemczech. Komisarz prosi Żyletę o pomoc w jego zlokalizowaniu. Luiza dostaje telefon od Zuzki. Dziewczyna prosi ją o pomoc. Jest kompletnie pijana i nie wie, co ze sobą zrobić. Porębska zabiera ją spod klubu do siebie do domu, żeby mogła odpocząć i wytrzeźwieć. Każdy jest zdolny do zła, potrzebny jest tylko motyw!
„Motyw” to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie: Luiza, „Czarna” oraz Maks. Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Kiedy w gdańskiej restauracji dochodzi do strzelaniny, Luiza Porębska oraz jej mąż Marcin „Maks” Porębski zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie padają na pracującą w ich restauracji Annę Czarnecką. „Czarna” nie przyznaje się do winy; sugeruje także, że w zdarzenie uwikłana jest jej szefowa. Sprawa zostaje przydzielona komisarzowi Pawłowi Szulcowi, śledczemu z dużym doświadczeniem, ale też ogromnymi problemami w życiu prywatnym. Kobiety obwiniają się wzajemnie, a Szulc szybko orientuje się, że cała trójka to znajomi z czasów liceum. Kto więc kłamie i kto miał… motyw? Sprawa, początkowo oczywista, co chwila zmienia tor. Nie wystarczy odpowiedzieć na pytanie, kto strzelał. Aby rozwiązać zagadkę, trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice.
Motyw - Małgorzata Kożuchowska, Michał Czernecki, Agnieszka Grochowska Źródło: TVN
Zobacz też:
Motyw: Bójka Luizy i Czarnej w szkole!
Motyw: Bójka Luizy i Czarnej w szkole!
Pozostałe wiadomości