Motyw: Szulc odchodzi z Policji!

Motyw: Szulc odchodzi z Policji!
Decyzja Komisarza zaskoczyła wszystkich. Dlaczego?!

Serial "Motyw" we wtorek o 21:30 w TVN!

Wygląda na to, że Szulc czuje się lepiej i wraca do pracy. A na komendzie z tego powodu huczne powitanie! Ludzie, tort, szampan. Żyleta chyba bardzo polubiła Komisarza. Musi być dla niej kimś ważnym, skoro zadała sobie tyle trudu, aby przygotować taką niespodziankę.

Szulc nie pozostaje dłużny staraniom koleżanki… W najmniej oczekiwanym momencie padają słowa: „Odchodzę”. Żylecie zabrakło słów, w tle słyszymy śmiech, jakby nikt nie dowierzał. Wszyscy mają nadzieję, że to żart…Niestety nie… Rozmowa z przełożonym pozbawia nadziei. Szulc nie daje się przekonać. Odchodzi… Ma dość? Stan zdrowia jest na tyle zły, że nie może dłużej pracować w ten sposób?Co ze sprawą Meduzy?

Powitanie Szulca
Powitanie Szulca

Powitanie Szulca

Co jeszcze w dzisiejszym odcinku?Mija kilka miesięcy. Czarna zostaje skazana na dwadzieścia pięć lat pozbawienia wolności i jest zmuszona urodzić dziecko w więzieniu. W tym czasie Luiza zabiega o ponowne przyjęcie w szeregi policji do zespołu przestępstw niewykrytych.

Luiza dostaje pierwsze wezwanie. Na budowie odkryto szkielet kobiety. Luiza ma złe przeczucia. Wraca wspomnieniami do poranka po imprezie, kiedy wszyscy wspólnie szukali Julki. Porębska podejrzewa, że znalezione ciało może należeć do jej zaginionej siostry. W tajemnicy przekazuje swoje DNA do analizy porównawczej.

Luiza
Luiza

Luiza

Zobacz też:

Motyw: Zwiastun 7

podziel się:

Pozostałe wiadomości