Motyw: Szulc ulubieńcem fanów serialu!

Michał Czernecki o Szulcu!

W mediach społecznościowych znajdziemy mnóstwo komentarzy o postaci Pawła Szulca z serialu Motyw! Jaki jest Komisarz i dlaczego nie można oderwać od niego oczu? Michał Czernecki opowiedział o człowieku, którego zagrał! Zobacz!

Wszystkie odcinki serialu "Motyw" dostępne w player.pl!

Michał Czernecki zagrał w serialu "Motyw" Pawła Szulca, który jest Komisarzem z gdańskiej komendy policyjnej. Życie dało mu w kość, ale jednocześnie ukształtowało jego charakter. Szulc jest twardy i nieustępliwy, za wszelką cenę próbuje dociec prawdy. To świetny śledczy z intuicją, ale bywa także niezwykle trudny we współpracy.
Motyw: Szulc i Żyleta
Motyw: Szulc i Żyleta Motyw: Szulc i Żyleta
Sprawa strzelaniny w „Meduzie” pochłania go bez reszty do tego stopnia, że zaniedbuje także swoje życie prywatne. Szulc to ojciec dorastającej nastolatki i chorego na autyzm chłopca. Praktycznie nie bywa w domu, co za złe ma mu zarówno żona, jak i córka. Obie czują się przez niego porzucone. Komisarz próbuje to naprawić, ale sprawa Czarneckiej i Porębskiej go pochłania. Michał Czernecki zapytany o swoją postać powiedział, że to człowiek, który rozdarty jest między dwoma światami: praca i rodziną. Praca jednak pochłania go w całości. Nie ma czasu dla zony i dzieci. Aktor był zaskoczony Szulcem. Grać to jedno, ale po obejrzeniu serialu ta postać to zaintrygowała. Po zmontowaniu zagranych scen i przedstawienie Szulca w danym kontekście jest bardzo ciekawe. Jak mówi Michał, żadna z postaci nie jest biała i czarna. To dodaje pikanterii i wielu emocjonalnych doznać.
Komisarz Paweł Szulc
Komisarz Paweł Szulc Komisarz Paweł Szulc
Na profilach serialu "Motyw" w mediach społecznościowych widać mnóstwo pozytywnych komentarzy. Spora część z nich dotyczy Szulca. Ta postać w jakiś sposób hipnotyzuje!
Zobacz też:
Motyw: Piosenka Kasi Kowalskiej z serialu!
Motyw: Piosenka Kasi Kowalskiej z serialu!
Pozostałe wiadomości