Michał Czernecki zaskoczony ostatnim odcinkiem serialu "Motyw"! Zobacz!

Michał Czernecki w roli nauczyciela aktorstwa!

Michał Czernecki wspólnie z żoną obejrzał serial "Motyw"! Jak twierdzi, sam był zaskoczony ostatnim odcinkiem! Czy rodzinie spodobała się jego rola w serialu? Zobacz!

Michał Czernecki, który zagrał Komisarza Szulca w serialu "Motyw" zajmuje się również szkoleniem online z zakresu aktorstwa. Jak sam powiedział, w obecnym czasie, te szkolenia nabrały zupełnie innego wymiaru. Szkolenia przez niego prowadzone mają na celu pomóc młodym ludziom dokonać świadomego wyboru czy zostać aktorem.
Serialowy Paweł Szulc, oglądając serial "Motyw" sam był zaskoczony zakończeniem pierwszego sezonu! Jego dzieci nie oglądały Motywu, ale Michał Czernecki wraz z żoną tak. Obydwojgu serial bardzo się spodobał! Zaskoczyć aktora grającego główną rolę w serialu to wielka sztuka.
Michał Czernecki w Dzień Dobry TVN
Jak aktor radzi sobie w czasie izolacji? W związku z tym, że jego żona pracuje bardzo dużo, ma więcej obowiązków w domu. Przygotowuje posiłki dla całej rodziny i na tyle ile może pomaga synom w lekcjach. Jak chyba każdy z nas tęskni za tym, aby czas izolacji już się skończył. Tęskni za grą w teatrze. Jeśli jeszcze nie widzieliście Michała Czerneckiego w roli Komisarza Szulca w serialu "Motyw", zapraszamy do player.pl!
Motyw Finał: Luiza i Czarna poznają prawdę o Maksie!
Motyw Finał: Luiza i Czarna poznają prawdę o Maksie!
Zobacz też:
Motyw: Piosenka Kasi Kowalskiej z serialu!
Motyw: Piosenka Kasi Kowalskiej z serialu!
Pozostałe wiadomości