Motyw: Najlepsze momenty Luizy i Szulca!

Najlepsze momenty Luizy i Szulca!

Luiza Porębska poznała Szulca po strzelaninie w Meduzie. Jako ofiara zdarzenia i wdowa po zmarłym Maksie była przesłuchiwana przez Komisarza. Kiedy powróciła do Policji, stała się jego koleżanką z pracy. Wydawało się, że Szulca i Luizę połączyło coś więcej. Ze strony Pawła nie było to jednak uczucie, ale chęć rozwiązania sprawy sprzed lat!

Oglądaj serial "Motyw" w player.pl!

Luiza Porębska W młodości to dobrze wychowana, prawdomówna i niewinna prymuska. Pod wpływem Czarnej przechodzi przemianę i zażywa nieznanej dotąd wolności. Staje się pewniejsza siebie i po raz pierwszy sprzeciwia nadopiekuńczej matce. Ma młodszą siostrę Julkę, która wiecznie pakuje się w kłopoty. Dorosła Luiza to była policjantka, właścicielka „Meduzy”, żona Marcina Porębskiego. Ludzi trzyma raczej na dystans. Nie jest też już taka krucha i niepewna siebie jak w młodości. To silna kobieta, chociaż nadal nie poradziła sobie ze wszystkimi traumami przeszłości. Komisarz Paweł Szulc
Luiza Porębska
Luiza Porębska Luiza Porębska
Komisarz z gdańskiej komendy policyjnej. Życie dało mu w kość, ale jednocześnie ukształtowało jego charakter. Szulc jest twardy i nieustępliwy, za wszelką cenę próbuje dociec prawdy. To świetny śledczy z intuicją, ale bywa także niezwykle trudny we współpracy. Sprawa strzelaniny w „Meduzie” pochłania go bez reszty do tego stopnia, że zaniedbuje także swoje życie prywatne. Szulc to ojciec dorastającej nastolatki i chorego na autyzm chłopca. Praktycznie nie bywa w domu, co za złe ma mu zarówno żona, jak i córka. Obie czują się przez niego porzucone. Komisarz próbuje to naprawić, ale sprawa Czarneckiej i Porębskiej go pochłania.
Komisarz Szulc
Komisarz Szulc Komisarz Szulc
Zobacz też:
Szulc i Luiza
Szulc i Luiza Szulc i Luiza
Motyw: Piosenka Kasi Kowalskiej z serialu!
Motyw: Piosenka Kasi Kowalskiej z serialu!
Pozostałe wiadomości