Motyw: Najlepsze momenty Luizy i Szulca!

Szulc i Luiza
Najlepsze momenty Luizy i Szulca!
Luiza Porębska poznała Szulca po strzelaninie w Meduzie. Jako ofiara zdarzenia i wdowa po zmarłym Maksie była przesłuchiwana przez Komisarza. Kiedy powróciła do Policji, stała się jego koleżanką z pracy. Wydawało się, że Szulca i Luizę połączyło coś więcej. Ze strony Pawła nie było to jednak uczucie, ale chęć rozwiązania sprawy sprzed lat!

Oglądaj serial "Motyw" w player.pl!

Luiza PorębskaW młodości to dobrze wychowana, prawdomówna i niewinna prymuska. Pod wpływem Czarnej przechodzi przemianę i zażywa nieznanej dotąd wolności. Staje się pewniejsza siebie i po raz pierwszy sprzeciwia nadopiekuńczej matce. Ma młodszą siostrę Julkę, która wiecznie pakuje się w kłopoty.Dorosła Luiza to była policjantka, właścicielka „Meduzy”, żona Marcina Porębskiego. Ludzi trzyma raczej na dystans. Nie jest też już taka krucha i niepewna siebie jak w młodości. To silna kobieta, chociaż nadal nie poradziła sobie ze wszystkimi traumami przeszłości.Komisarz Paweł Szulc

Luiza Porębska
Luiza Porębska

Luiza Porębska

Komisarz z gdańskiej komendy policyjnej. Życie dało mu w kość, ale jednocześnie ukształtowało jego charakter. Szulc jest twardy i nieustępliwy, za wszelką cenę próbuje dociec prawdy. To świetny śledczy z intuicją, ale bywa także niezwykle trudny we współpracy. Sprawa strzelaniny w „Meduzie” pochłania go bez reszty do tego stopnia, że zaniedbuje także swoje życie prywatne. Szulc to ojciec dorastającej nastolatki i chorego na autyzm chłopca. Praktycznie nie bywa w domu, co za złe ma mu zarówno żona, jak i córka. Obie czują się przez niego porzucone. Komisarz próbuje to naprawić, ale sprawa Czarneckiej i Porębskiej go pochłania.

Komisarz Szulc
Komisarz Szulc

Komisarz Szulc

Zobacz też:

Szulc i Luiza
Szulc i Luiza

Szulc i Luiza

Motyw: Piosenka Kasi Kowalskiej z serialu!

Motyw: Piosenka Kasi Kowalskiej z serialu!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?