Co działo się na planie pierwszego sezonu serialu "Motyw"? Zobacz!

Kulisy serialu "Motyw"!

Kinga Burzyńska rozmawiała na planie serialu "Motyw" z Małgorzatą Kożuchowską, Agnieszką Grochowską oraz Andrzejem Konopką! Zobacz!

Kinga Burzyńska porozmawiała na planie z serialu z Małgorzatą kożuchowską, która zdradziła ciekawostki dotyczące charakteryzacji! Agnieszka Grochowska opowiedziała o współpracy z Małgosią i pracy na planie. Andrzej Konopka opowiedział o swojej postaci. Co wyszło mu na dobre, a co nie? Pierwszy sezon serialu "Motyw" został wyemitowany na antenie TVN i można go dalej oglądać w player.pl!
„Motyw” to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie: Luiza, „Czarna” oraz Maks. Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Kiedy w gdańskiej restauracji dochodzi do strzelaniny, Luiza Porębska oraz jej mąż Marcin „Maks” Porębski zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie padają na pracującą w ich restauracji Annę Czarnecką. „Czarna” nie przyznaje się do winy; sugeruje także, że w zdarzenie uwikłana jest jej szefowa. Sprawa zostaje przydzielona komisarzowi Pawłowi Szulcowi, śledczemu z dużym doświadczeniem, ale też ogromnymi problemami w życiu prywatnym. Kobiety obwiniają się wzajemnie, a Szulc szybko orientuje się, że cała trójka to znajomi z czasów liceum. Kto więc kłamie i kto miał… motyw? Sprawa, początkowo oczywista, co chwila zmienia tor. Nie wystarczy odpowiedzieć na pytanie, kto strzelał. Aby rozwiązać zagadkę, trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice.
Serial Motyw
Serial Motyw Serial Motyw
W serialu zagrali: Małgorzata Kożuchowska (Luiza Porębska), Agnieszka Grochowska (Anna „Czarna” Czarnecka), Michał Czernecki (komisarz Paweł Szulc), Andrzej Konopka (Marcin „Maks” Porębski), Olga Bołądź (sierżant Aneta „Żyleta” Batko), Adam Ferency (Jerzy „Wujo” Wujczak), Magda Walach (prokurator Olga), Magdalena Turczeniewicz (Monika Szulc), Maria Mamona (Teresa Tkaczyk, matka Luizy), Mateusz Rusin (Michał, fizjoterapeuta), Piotr Siejka (szef Szulca i „Żylety”), Grażyna Sobocińska (młoda Luiza Porębska), Agata Turkot (młoda Anna Czarnecka), Bartłomiej Kotschedoff (młody Marcin Porębski), Nel Kaczmarek (Zuza Szulc, córka Moniki i Pawła), Anna Adamus (Julia, siostra Luizy) oraz Piotr Musianek (Mikołaj Szulc, syn Moniki i Pawła).
Motyw: Piosenka Kasi Kowalskiej z serialu!
Motyw: Piosenka Kasi Kowalskiej z serialu!
Zobacz też:
Motyw: Zobacz czołówkę serialu!
Motyw: Zobacz czołówkę serialu! Źródło: Muzyka: Jimek
Pozostałe wiadomości