Motyw: Jak wyglądał ostatni wieczór Luizy i Maksa?

Finał: Luiza śledziła Maksa! Po co pojechał do Meduzy?

Kolacja, wino.... Maks musi tylko na chwilę wyskoczyć do restauracji. Wróci i zjedzą razem, porozmawiają, pośmieją się. Tak miało być? Zobacz, jak wyglądał ostatni wieczór Luizy i Maksa!

Luiza przygotowała kolację. Nakryła do stołu dla dwóch osób, więc nie spodziewali się gości. Wszystko gotowe, ale Maks musiał wyjść na chwilę do restauracji. Miał zabrać jedną fakturę i wrócić do domu. Poprosił żonę, aby poczekała na niego. Za chwilę mieli zjeść razem...
Pogoda za oknem nie zachęcała do wychodzenia z domu. Luiza czekała na męża. Wydaje się, że trwało to dłuższą chwilę... Co skłoniło ją do wyjścia? Maks nie wracał, pewnie martwiła się o niego. Pojechała do Meduzy... Co wydarzyło się tego wieczoru? Czy można było tego uniknąć? Nic nie zapowiadało tego, że ten wieczór skończy się tak tragicznie...
Luiza Porębska
Luiza Porębska Luiza Porębska
Morze zmyło wszystkie ślady?
Już w dzisiaj ostatni odcinek “Motywu”. Rozwiązanie zagadki jest blisko!
W gdańskiej restauracji padają strzały! Właściciele lokalu, Luiza Porębska (Małgorzata Kożuchowska) oraz jej mąż Maks (Andrzej Konopka) zostają ranni. Pierwszą podejrzaną zostaje Anna Czarnecka (Agnieszka Grochowska), która była zatrudniona w miejscu, gdzie doszło do strzelaniny. „Czarna” zostaje zatrzymana na lotnisku, nie przyznaje się do winy.
Luiza Porębska
Luiza Porębska Luiza Porębska
Sprawą zajmuje się komisarz Paweł Szulc (Michał Czernecki). Ma duże doświadczenie i dobrą intuicję. Czy to wystarczy? Pierwszą informację, jaką zdobywa śledczy, jest to, że cała trójka zna się od dawna… Sprawa, początkowo prosta, z każdą próbą jej rozwiązania, coraz bardziej się komplikuje. Aby dowiedzieć się, kto strzelał, trzeba wrócić do przeszłości… Kto miał motyw? Rozwiązanie zagadki już w dzisiaj o 21:30 w TVN!
Komisarz Paweł Szulc
Komisarz Paweł Szulc Komisarz Paweł Szulc
Pozostałe wiadomości