"To jest bardzo nieoczywista fabuła!" Andrzej Konopka o serialu "Motyw"!

Andrzej Konopka o serialu "Motyw": To jest bardzo nieoczywista fabuła

Andrzej Konopka podzielił się wrażeniami po obejrzeniu serialu "Motyw". Dlaczego warto zainteresować się tą historią?

Wszystkie odcinki serialu "Motyw" dostępne w player.pl!

Andrzej Konopka w serialu "Motyw" zagrał rolę Maksa w dorosłym życiu. Maks od młodych lat jest wplątany w miłosny trójkąt. Luiza była jego żona, a z Czarną romans. Aktor docenia grę aktorów, zdjęcia, muzykę i scenariusz. Jego zdaniem "to jest bardzo nieoczywista fabuła!"
Czarna, Luiza i Maks w młodości
Czarna, Luiza i Maks w młodości Czarna, Luiza i Maks w młodości
Zdaniem Andrzeja świetnie zostały połączone prace na dwóch planach. Na jednym kręcono wydarzenia, które działy się w czasie rzeczywistym, a na drugim poznajemy historię Luizy, Maksa i Czarnej w młodości. Akcja rozgrywa się w Gdańsku w dwóch przestrzeniach czasowych: w roku 1989 oraz 2016. Bohaterowie często wracają do wspomnień. Historię młodości bohaterów poznaje również Komisarz Szulc (Michał Czernecki), który zajmuje się sprawą strzelaniny w Meduzie.
Zdjęcia zdaniem aktora, są mało serialowe. Idą w kierunku bardzo dobrego kina, filmu. Andrzej Konopka twierdzi, że warto obejrzeć "Motyw" ze względu na grę popularnych aktorów. Ciekawe jest, jak aktorzy znani z innych produkcji grają swoim wizerunkiem telewizyjnym, filmowym, kinowym. Jak ten wizerunek łamią i niszczą.
Motyw Finał: Luiza i Czarna poznają prawdę o Maksie!
Motyw Finał: Luiza i Czarna poznają prawdę o Maksie!
Kolejnym argumentem jest nieoczywista fabuła, która skrywa wielką tajemnicę i co krok odkrywa coś nowego. Skomplikowana relacja między ludźmi w serialu "Motyw" jest bardzo podniecająca. Aktor zwraca również uwagę na muzykę, którą do serialu stworzył Jimek. Utwory kompozytora są bardzo emocjonalne i bardzo wpasowane w klimat historii!
Motyw: Jak Luiza i Maks spędzili wieczór przed strzelaniną w Meduzie?
Motyw: Jak Luiza i Maks spędzili wieczór przed strzelaniną w Meduzie?
Zobacz też:
Motyw: Piosenka Kasi Kowalskiej z serialu!
Motyw: Piosenka Kasi Kowalskiej z serialu!
Pozostałe wiadomości