Motyw: "Mieliśmy poczucie, że to jest super specjalny projekt!" Agnieszka Grochowska o pracy na planie serialu!

Agnieszka Grochowska o pracy na planie serialu "Motyw"!

Agnieszka Grochowska opowiedziała o pracy na planie serialu "Motyw" oraz samej współpracy z reżyserem Pawłem Maśloną! Zobacz!

Serial "Motyw" dostępny w player.pl!

"Mieliśmy poczucie, że to jest super specjalny projekt!" Tak Agnieszka Grochowska zaczęła swoją wypowiedź! Bardzo się ucieszyła, kiedy w końcu mogła zagrać z Michałem Czerneckim i Małgorzatą Kożuchowską. Aktorka powiedziała też bardzo dużo o Pawle Maślonie. Podoba się jej jego styl. Powiedziała, że udało mu się połączyć kryminał z thrillerem, dramatem psychologicznym i komedią to duże wyzwanie, a temu reżyserowi to się udało!
Praca z Pawłem Maśloną jest cały czas zaskakująca! Wszystkie pomysły aktorów były brane pod uwagę. Paweł dopuszczał zmiany i był w tym elastyczny. Agnieszka bardzo go za to ceni, bo to wymaga odwagi i podjęcia ryzyka. Serial "Motyw" można zobaczyć na platformie player.pl! Jaka historia rozgrywa się w Gdańsku?
Czarna
Czarna Czarna
„Motyw” to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie: Luiza, „Czarna” oraz Maks. Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Kiedy w gdańskiej restauracji dochodzi do strzelaniny, Luiza Porębska oraz jej mąż Marcin „Maks” Porębski zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie padają na pracującą w ich restauracji Annę Czarnecką. „Czarna” nie przyznaje się do winy; sugeruje także, że w zdarzenie uwikłana jest jej szefowa.
Serial Motyw
Serial Motyw Serial Motyw
Sprawa zostaje przydzielona komisarzowi Pawłowi Szulcowi, śledczemu z dużym doświadczeniem, ale też ogromnymi problemami w życiu prywatnym. Kobiety obwiniają się wzajemnie, a Szulc szybko orientuje się, że cała trójka to znajomi z czasów liceum. Kto więc kłamie i kto miał… motyw? Sprawa, początkowo oczywista, co chwila zmienia tor. Nie wystarczy odpowiedzieć na pytanie, kto strzelał. Aby rozwiązać zagadkę, trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice.
Zobacz też:
Motyw: Piosenka Kasi Kowalskiej z serialu!
Motyw: Piosenka Kasi Kowalskiej z serialu!
Pozostałe wiadomości