LAB PRZED EMISJĄ W TV: Ktoś porwał niemowlę... Wcześniej matka chciała go sprzedać

LAB
LAB

Zostaje porwany niemowlak . Matka chciała go sprzedać bogatej parze z powodu złej sytuacji życiowej jednak wycofała się. Policja podejrzewa, że to ojciec sprzedał dziecko, jednak śledztwo ujawnia, że porywaczką jest koleżanka matki. Zrobiła to dla pieniędzy. Gdy okazało się, że nowi rodzice nie chcieli porwanego dziecka porywaczka ukryła go w starej hali.

LAB PRZED EMISJĄ W TV: To jest mój bałagan

LAB PRZED EMISJĄ W TV: To jest mój bałagan... Panuję nad tym.

Małżeństwo policjantów Brygida i Paweł kiedyś ustalili, że nie chcą dzieci. Brygida chciała skupić się na pracy. Jednak sprawa z porwanym dzieckiem uświadamia jej, że może być inaczej –zaczyna zastanawiać się nad byciem matką.

Jaki będzie LAB?

Jaki będzie LAB?

„Lab” to nowy, codzienny serial kryminalny TVN, który od pierwszej minuty zaskoczy i będzie trzymał w napięciu. Każdy odcinek przedstawia śledztwo w innej sprawie: tajemnicze morderstwo, zaginięcie młodych dziewczyn, porwanie dziecka czy handel ludźmi. „Lab” to pierwsza produkcja, w której widzowie będą w samym centrum wydarzeń i krok po kroku zobaczą kolejne etapy śledztwa – od miejsca zbrodni, odnalezienia zwłok, do prosektorium, laboratorium i sali przesłuchań.

Zobacz odcinek w player.pl

Ty robisz karierę... a o mnie mówią 'żona Pawła'....LAB. ODC 2️⃣ 17.00#lab #serial #kryminał #tvn #premiera

podziel się:

Pozostałe wiadomości