O czym będzie LAB - nowy serial kryminalny

LAB
LAB
Wyjątkowy zespół badaczy, najbardziej dociekliwi policjanci i najnowocześniejsze laboratorium w Polsce to cechy wyróżniające nowy serial kryminalistyczny „Lab”. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, zaangażowaniu najlepszych śledczych i laborantów, żadna zagadka nie pozostanie bez rozwiązania, a prawda ujrzy światło dzienne!

„Lab” to nowy, codzienny serial kryminalny, który od pierwszej minuty zaskoczy i będzie trzymał w napięciu. Każdy odcinek przedstawia śledztwo w innej sprawie: tajemnicze morderstwo, zaginięcie młodych dziewczyn, porwanie dziecka czy handel ludźmi. „Lab” to pierwsza produkcja, w której widzowie będą w samym centrum wydarzeń i krok po kroku zobaczą kolejne etapy śledztwa – od miejsca zbrodni, odnalezienia zwłok, do prosektorium, laboratorium i sali przesłuchań.

LAB PRZED EMISJĄ W TV: Dlaczego nie może rozpoznać własnej córki!

LAB PRZED EMISJĄ W TV: Dlaczego nie może rozpoznać własnej córki!

Z kolejnymi trudnymi dochodzeniami i wyzwaniami zmierzą się stali bohaterowie: specjalna grupa policyjna i badacze z nowoczesnego laboratorium. Dzięki fachowej wiedzy, niezawodnej intuicji, doświadczeniu i zaangażowaniu, wspólnie będą odkrywać prawdę i szukać rozwiązań kolejnych niezwykłych spraw. Skomplikowane zagadki zostaną rozwiązane, ofiary odnalezione, a sprawcy zdemaskowani!

LAB: To będzie wyjątkowy serial kryminalny

LAB: To będzie wyjątkowy serial kryminalny.

Wraz z kolejnymi sprawami poznamy także kulisy życia prywatnego bohaterów. Policjanci i laboranci to postaci z krwi i kości. Mają swoje słabości, problemy i sekrety, które widzowie będą odkrywać w trakcie kolejnych odcinków. Bohaterami targają różne uczucia, namiętności i sprzeczne emocje. Próbują ułożyć swoje życie osobiste oraz dać z siebie wszystko w pracy. Czy uda im się to pogodzić?

LAB
LAB

LAB

Kogo poznamy w „Labie”? Wydziałem śledczym kieruje profesjonalna inspektor Maria Szajner, całkowicie oddana pracy. Z pozoru zimna i opanowana, zawsze jednak stoi po stronie swoich ludzi. Jednym z głównych śledczych jest indywidualista i samotnik Kuba Rawicz. Mężczyzna, choć jest znakomitym policjantem, skrywa tajemnicę z przeszłości, która nie pozwala mu normalnie żyć.

LAB
LAB

LAB

Doświadczona komisarz Klaudia Traczyk, mama dorastających dzieci, próbuje niemożliwego – zostać idealną policjantką, żoną i matką. Szef laboratorium – Paweł – to absolutny mistrz w wykrywaniu śladów krwawych. W życiu prywatnym będzie musiał mierzyć się z ambicjami żony, starszej aspirant Brigidy, z własną powracającą przeszłością oraz zazdrością.

LAB: Dr Anna/Patolog

LAB: Dr Anna/Patolog

W Labie pracuje powiem była narzeczona Pawła, idealna pod każdym względem specjalistka batalistyki, Iga. Poza nimi widzowie poznają jeszcze inne barwne i dowcipne postaci, które swoim urokiem podbiją serca widzów.

LAB: Kuba Rawicz/Komisarz

LAB: Kuba Rawicz/Komisarz

Występują: Alina Kamińska (Maria Szajner), Marcin Sianko (Kuba Rawicz), Ewelina Starejki (Klaudia Traczyk), Natalia Wieciech Iga Szenwald (Brygida Konieczny), Aleksander Talkowski (Michał Walewski), Wiesław Kupczak (Bogdan Wilczewski), Dominika Bednarczyk (Anna Jurecka), Michał Chołka (Paweł Konieczny), Jolanta Wachowska (Magda Jurecka), Kaja Sosnowska (Dajana Rogowska), Małgorzata Pruchnik-Chołka (Iga Szenwald) i inni

PN – PT, 17:00, OD 15 LUTEGO

podziel się:

Pozostałe wiadomości