Królestwo kobiet PRZED EMISJĄ W TV: "Ale to Szpak zabił - nie my! To już ustaliliśmy, tak?"

Królestwo kobiet - odcinek 7.
PRZED EMISJĄ W TV: "Ale to Szpak zabił - nie my! To juz ustaliliśmy, tak?
Dziewczyny, które cudem przeżyły spotkanie z rozsierdzonym Klaudiuszem, bardzo sprawnie pozbywają się jego ciała. W tym samym czasie Ineza, za pieniądze z ubezpieczenia po śmierci Roberta, wykupuje weksle u Szpaka. Pierwszy raz od dawna dziewczyny mają poczucie, że wyjdą z tego cało i ich problemy się skończą.

OGLĄDAJ SERIAL W PLAYER.PL >

Co jeszcze w 7. przedostatnim odcinku serii?

Litwini zorientowali się , że zaginął jeden z nich. W mieście pojawia się Mitjas, który zrobi wszystko, żeby odnaleźć zaginionego przyjaciela. Niestety ktoś spowoduje, że jego uwaga skupi się na naszych bohaterkach.

Tymczasem Marian i Gabi przeżywają renesans swojego związku – jednak Marian ma pewien plan, który może bardzo zaskoczyć jego żonę.

Wera, przymuszona kłopotami finansowymi, wpada na pomysł jak dobrać się do depozytu pozostawionego przez męża. Ta próba doprowadzi ją do szokującego odkrycia.

Zobacz takż edrugi fragment przedpremierowy:

PRZED EMISJA W TV: Ineza prawie rzuca się na Szpaka!

PRZED EMISJA W TV: Ineza prawie rzuca się na Szpaka!

Królestwo kobiet - opis serialu

„Królestwo Kobiet” to komedia, w której płeć piękna przejmuje kontrolę. Była i obecna żona, kochanka i tajemnicza kobieta. Zupełnie różne, a połączy je „mężczyzna ich życia”, a właściwie jego śmierć. W spadku zamiast majątku otrzymują firmę i długi u miejscowego gangstera! Cztery zwyczajne kobiety szukające miłości, próbujące okiełznać swoje życie, nieświadomie wplątują się w samo centrum przestępczych porachunków. Choć trudno polubić nową żonę byłego męża, a tym bardziej jego kochankę, dziewczyny szybko jednoczą siły, bo tylko razem są nie do pokonania!

Królestwo kobiet – obsada

W serialu pojawi się doborowa obsada: Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka, Aleksandra Adamska, Justyna Schneider, Rafał Maćkowiak, Artur Żmijewski i Jan Peszek.

Królestwo kobiet - odzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN oraz platformie VOD Player.pl

Autor: Michał Sikorski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości