„Chyłka - Kasacja” w player.pl

W piątek, 15 listopada w player.pl zadebiutuje „Chyłka - Kasacja” - drugi sezon serialu z Magdaleną Cielecką w roli głównej, do którego jeszcze trwają zdjęcia - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Pierwszy odcinek produkcji zostanie udostępniony bezpłatnie, drugi będzie można obejrzeć tego samego dnia w ramach płatnej oferty.

„Chyłka - Kasacja” od 15 listopada w player

Kolejny sezon „Chyłki” oparty został na pierwszym tomie cyklu autorstwa Remigiusza Mroza. Nowe odcinki cyklu będą ponownie opowiadać o prawnikach z kancelarii Żelazny & McVay, którzy tym razem będą bronić Piotra Langera Juniora (w tę rolę wciela się Jakub Gierszał). Zostanie on oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec - bogaty i wpływowy biznesmen - zażąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (grana przez Magdalenę Cielecką). Towarzyszyć jej będzie aplikant Kordian Oryński (Filip Pławiak), a w trakcie trwania śledztwa pojawi się również postać policjanta Szczerbińskiego (Ireneusz Czop).

Nowa książka Remigiusza Mroza – „Wyrok”, czyli Chyłka 10!

W „Chyłka - Kasacja” wystąpią również m.in.: Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski, Tomasz Schuchardt, Olgierd Łukaszewicz i Marcin Bosak. Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, ze premiera serialu w player.pl zaplanowana została na piątek, 15 listopada 2019 roku. Pierwszy, z sześciu nowych odcinków, dostępny będzie w serwisie player.pl bezpłatnie, drugi zostanie udostępniony tego samego dnia, w płatnym pakiecie. Kolejne będą pojawiać się w tygodniowych odstępach, w ramach płatnej oferty.

Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym - Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media. Za scenariusz odpowiadają Justyna Stefaniak oraz Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Funkcję reżysera sprawuje Łukasz Palkowski. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz, scenografię przygotowuje Aleksandra Kierzkowska, kostiumy - Agnieszka Werner-Szyrle. Kierownikiem produkcji jest Agnieszka Knysak-Sandecka. Zdjęcia do drugiego sezonu „Chyłki” rozpoczęły się pod koniec sierpnia i nadal trwają.

ZOBACZ, CO WYDARZYŁO SIĘ W POPRZEDNIM SEZONIE:

Najlepsze fragmenty finałowego odcinka "Chyłki"!

"Chyłka": Policja aresztuje Langera Juniora!
"Chyłka": Policja aresztuje Langera Juniora!
"Chyłka": "Nie mów do mnie "Aśka"!"
"Chyłka": "Nie mów do mnie "Aśka"!"
"Chyłka": Dawid opowiada o wieczorze, kiedy zaginęła Nikola..
"Chyłka": Dawid opowiada o wieczorze, kiedy zaginęła Nikola..
"Chyłka": "Wal się, Zordon!"
"Chyłka": "Wal się, Zordon!"
"Chyłka": Chyłka podpisuje wypowiedzenie...
"Chyłka": Chyłka podpisuje wypowiedzenie...
"Chyłka": Policja odnajduję Nikolę!
"Chyłka": Policja odnajduję Nikolę!

Najlepsze fragmenty finałowego odcinka "Chyłki"!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!