Bunt!: Synek Lolity zamieszka w ośrodku?

Bunt!: Synek Lolity zamieszka w ośrodku?

Lolita ma dość – mimo, że czuje się winna w stosunku do synka, postanawia wcześniej wrócić do ośrodka. Niestety, Michałek odreagowuje, kalecząc rączkę szkłem! Matka Lolity sięga po drastyczne środki, żeby potrząsnąć dziewczyną. Do akcji musi wkroczyć Wilk!

Bunt!
Kajetan, "Lolita", "Jajko", Zośka, "Bolo" i inni - każdy z tych bohaterów serialu przeżył już swój nastoletni bunt, jednak w ich przypadku było to coś więcej niż burza hormonów. Dysfunkcyjne rodziny, konflikty z prawem, niewłaściwe towarzystwo to tylko niektóre z powodów ich pobytu w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym.
A tam apodyktyczna pani dyrektor - Agata Gawron - systematycznie wprowadza nowe obostrzenia i kary, które blokują młodzież, poniżają ją i jeszcze bardziej pogrążają w problemach, z którymi się zmagają. W końcu młodzi nie wytrzymują i wybucha BUNT! w obronie własnej godności…
Strajk eskaluje - sytuacja staje się na tyle poważna, że zbuntowanym bohaterom grozi interwencja policji i więzienie. Ostatnią deską ratunku jest były dyrektor ośrodka, legendarny Tomasz Wilk, który w wyniku dramatycznych wydarzeń z przeszłości skazał się na banicję. Dawny wychowawca kiedyś dostrzegł w nich potencjał, dotarł do nich i zaakceptował - teraz znów staje po ich stronie.
Oglądaj serial od poniedziałku do piątku o godz. 18:25 w TVN.
Pozostałe wiadomości