39 i pół tygodnia: Walczymy o Telekamerę 2020! Głosujcie na nas!

Serial "39 i pół tygodnia" walczy o Telekamerę! Głosujcie na nas!

Nominacja dla najlepszego serialu to ogromny zaszczyt - dziękujemy! Ale liczymy nadal na Wasze głosy. Szczegóły poniżej.

Opłacało się wrócić do Was po 10 latach, żeby zyskać aż takie uznanie. Serial "39 i pół tygodnia" oraz Tomasz Karolak są nominowani do Telekamer Tele Tygodnia 2020. Liczymy na Wasze głosy! Poniżej wyjaśniamy ja je oddać...
Telekamery 2020 / 39 i pół tygodnia Źródło: TVN

JAK GŁOSOWAĆ?

Możecie to zrobić na 2 sposoby. Poprzez SMS lub online przez stronę 👉🏼 www.telekamery.pl
Wysyłajcie SMS-y pod numer 7365, wpisując w treści kod zamieszczony przy nominacji, np. TK.A1. Jeden SMS może zawierać głos oddany tylko na jedną nominację w jednej kategorii.
UWAGA! Z jednego numeru można wysłać TYLKO 11 SMS-ów (po jednym w każdej z kategorii). Koszt SMS to 3,69 zł (z VAT). Usługa dostępna we wszystkich polskich sieciach telefonii komórkowej.
Szczegóły i regulamin głosowania na stronie www.telekamery.pl
Telekamery 2020 / 39 i pół tygodnia Źródło: TVN

KIEDY GALA WRĘCZENIA?

Gala wręczenia Telekamer Tele Tygodnia 2020 już na początku stycznia! Po raz 23. zostaną rozdane statuetki w tym konkursie.
Głosowanie trwa od 2.12.2019 do 16.01.2020. W tym roku nominowane są TVN-owe seriale, programy, dziennikarze oraz aktorzy. Praktycznie w każdej kategorii możecie nas wesprzeć. To niebywałe wyróżnienie, w którym decydujący głos mają widzowie! Liczymy na Was!
Zobaczcie, na kogo możecie zagłosować w tym roku:

Polecamy także:

Jak głosować na nas w plebiscycie Telekamer Tele Tygodnia 2020?
Jak głosować na nas w plebiscycie Telekamer Tele Tygodnia 2020?

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości