Żony Miami: Sylwia o bogactwie: "Najgorzej jak ktoś nie ma pieniędzy i potem nagle je ma"

Żony Miami: Sylwia o bogactwie: "Najgorzej jak ktoś nie ma pieniędzy i potem nagle je ma"

Sylwia nie martwi się o syna i jego podejście do pieniędzy

Żony Miami: Sylwia o byciu bogatym

Codzienność Sylwii mało ma wspólnego z prozą życia. Ale gdy ma się dziecko, bardzo szybko schodzi się na ziemię. Ten dzień poświęci wyłącznie swojemu małemu synkowi. Ponieważ wszystkimi samochodami Sylwii zajmuje się sztab ludzi, jej syn nigdy nie był w myjni samochodowej. Ta wycieczka będzie niezłą frajdą dla małego mężczyzny. A potem wizyta w sklepie z zabawkami, po której Sylwia podzieliła się swoją refleksją na temat pieniędzy.
Zobacz też:
Żony Miami: 13 tysięcy dolarów za parę sportowych butów? Ta cena zszokowała nawet Elę
Żony Miami: 13 tysięcy dolarów za parę sportowych butów? Ta cena zszokowała nawet Elę

Żony Miami w Playerze i TVN7!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera i widzów TVN 7!
Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu. Panie otworzą przed użytkownikami serwisu drzwi swoich rezydencji i apartamentów. Zaproszą do swojego świata, dzięki czemu fani przekonają się czy, mimo luksusowego życia, ich relacje rodzinne, uczucia, problemy i wybory, z którymi muszą się mierzyć, różnią się od problemów „zwykłego śmiertelnika“. Przedstawią swoje rodziny, partnerów i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Czy nad ich bajkowym życiem w dobie pandemii pojawiły się również czarne chmury? Co jest dla nich najważniejsze w życiu i czy jest jeszcze coś, o czymś marzą?
Zobacz też:
Żony Miami: Helenita próbuje nowych rzeczy. "Ja się skreśliłam z listy umierających"
Żony Miami: Helenita próbuje nowych rzeczy. "Ja się skreśliłam z listy umierających"