Żony Miami: Karolina z mężem są fanatykami zdrowej żywności

Żony Miami: Karolina przyznaje, że z mężem są fanatykami zdrowej żywności

Żony Miami: Karolina dba o dietę swojej rodziny

Dzień Karoliny zaczyna się od naprawdę zdrowego śniadania. Razem z mężem dbają o to, żeby ich rodzina jadła produkty najwyższej jakości. "Muszę przyznać, że z mężem jesteśmy trochę fanatykami zdrowej żywności, ale oczywiście w granicach zdrowego rozsądku" - wyznaje. Inne zdanie na ten temat ma córka, Atena, dla której takie śniadania to duże wyzwanie.

Więcej dodatkowych materiałów na naszym FB!

Żony Miami: Podczas randki schował się w dzbanie. "Nie mogłam w to uwierzyć"
Żony Miami: Podczas randki schował się w dzbanie. "Nie mogłam w to uwierzyć"

Żony Miami już w Playerze!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera i widzów TVN7!
Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu. Zobacz też:
Żony Miami: Helenita i Rodrigo są jedynymi rannymi ptaszkami w Miami?
Żony Miami: Helenita i Rodrigo są jedynymi rannymi ptaszkami w Miami?